Miestai ir miesteliai ruošiasi žiemai – sostinė, Šiauliai ir Panevėžys šildymą pradeda trečiadienį (0)

Efoto.lt, G.Grižaitės nuotr.

Efoto.lt, G.Grižaitės nuotr.

Pastarosiomis dienomis atvėsus imama diskutuoti apie žiemos šildymo sezono pradžią. Šildymo sezonas skelbiamas, kai vidutinė trijų parų oro temperatūra siekia mažiau nei 10 laipsnių šilumos.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad praėjusį sekmadienį Vilniuje vidutinė paros temperatūra siekė 9,3 laipsnius šilumos, todėl jau nuo trečiadienio, spalio 10 dienos, sostinėje pradedamas 2012–2013 metų šildymo sezonas, įjungiant šildymą ikimokyklinio ugdymo ir gydymo įstaigose.

Vilniaus gyvenamiesiems namams, kitoms ugdymo įstaigoms dėl šildymo įjungimo bus svarstoma kitą savaitę.

Gyvenamųjų namų butų ir kitų patalpų savininkai, nusprendę įjungti šildymą anksčiau, nei bus priimtas Vilniaus savivaldybės sprendimas, patys arba (namo valdytojas – administratoriai, bendrijos ir jungtinės veiklos sutarties įgalioti asmenys) apie savo sprendimą turi pranešti UAB „Vilniaus energija“ klientų aptarnavimo centrams.

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius V.Damulevičius pasirašė įsakymą apie pradedamą 2012-2013 m. šildymo sezoną. Biudžetinėse švietimo, gydymo įstaigose pradedama šildyti nuo spalio 10 dienos, o kitiems šilumos vartotojams – nuo spalio 12 dienos, teigiama pranešime.

Jeigu šilumos vartotojai – daugiabučių namų butų savininkai balsų dauguma nusprendžia anksčiau ar vėliau pradėti savo namo šildymą negu Administracijos direktoriaus įsakyme nustatyta šildymo sezono pradžia, jie apie savo sprendimą turi pranešti šilumos tiekėjui ne vėliau kaip prieš dvi dienas iki sprendimo įgyvendinimo.

Klaipėdos miesto savivaldybėje posėdžiavusi ekstremalių situacijų valdymo komisija, išklausiusi atsakingų miesto tarnybų ir įmonių atstovų pasisakymų nusprendė, kad miestas artėjančiai žiemai jau pasirengęs.

Šio miesto savivaldybė praneša, jog ikimokyklinio ugdymo įstaigose šildymą įjungti rengiamasi artimiausiomis dienomis.

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu nuo spalio 10-osios mieste pradedamas šildymo sezonas.

Ikimokyklinės įstaigos, gyvenamieji namai, biudžetinės įstaigos, įmonės ir organizacijos, turinčios parengties šildymo sezonui aktus bus pradėtos šildyti taip: nuo spalio 10 d. – pastatai į šiaurę nuo Klaipėdos ir Vilniaus gatvių, visos ikimokyklinės įstaigos, nuo spalio 11 d. – pastatai į pietus nuo Klaipėdos ir Vilniaus gatvių.

Kategorijos: Energetika, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė