Liko 2 dienos iki išankstinio balsavimo Seimo rinkimuose ir referendume dėl naujos VAE (0)

Kaip praneša Vyriausioji rinkimų komisija (VRK), balsuoti iš anksto gali visi asmenys, kurie rinkimų dieną negalės atvykti balsuoti į rinkimų apylinkę. Balsadėžės bus atviros bet kurios savivaldybės pastate spalio 10 ir 11 dienomis nuo 8 iki 20 val.

Balsuojant iš anksto būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei rinkėjo kortelę, o atėjus rinkiminę apylinkę šį sekmadienį pakaks tik asmens tapatybę patvirtinančio dokumento. Tiesa, korteles nuo šiol galima atsispausdinti ir internete. Ten pat galima rasti ir rinkiminių apylinkių žemėlapį.

Spalio 10–12 d. vyks balsavimas ir paštu. Taip balsuoti bus galima specialiuose pašto skyriuose, kurie veiks kariniuose daliniuose, laisvės atėmimo vietose, gydymo įstaigose (išskyrus poliklinikas), socialinės globos namuose.

Spalio 12 ir 13 d. dar bus sudarytos galimybės balsuoti namie. Tai galės padaryti senyvo amžiaus, ligoti ar neįgalūs rinkėjai, kuriems sunku rinkimų dieną atvykti į savo balsavimo punktą ir yra pateikę prašymą.

VRK interneto puslapyje ir specialiu telefonu 1855 galima pasitikslinti, kuriai apylinkei priskirtas rinkėjas, kur jis turėtų balsuoti.

Nuo spalio 2 d. jau vyksta išankstinis balsavimas Lietuvos diplomatinėse atstovybėse ir konsulinėse įstaigose užsienyje.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė