Lietuvos Prezidentė ant Ladakalnio pasodino du ąžuolus (0)

Lietuvos Prezidentėant ant Ladakalnio sodina ązuoliuką | lrp.lt nuotr.

Lietuvos Prezidentėant ant Ladakalnio sodina ązuoliuką | lrp.lt nuotr.

Spalio 6 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Ignalinos rajone ir ant Ladakalnio esančiame Prezidentų ąžuolyne pasodino du ąžuoliukus.

„Prezidentų ąžuolynas vienoje gražiausių Lietuvos vietų – valstybės kūrimo ir darbų tęstinumo simbolis. Prisimindami svarbiausius valstybės kūrėjus ir tęsdami jų darbus, stipriname savo valstybę. Tegul šie ąžuolai įkvepia kiekvieną lietuvį labiau mylėti savo šalį ir visada ginti jos laisvę“, – sakė šalies vadovė.

Lietuvos laisvės kovoms atminti Prezidentė pasodino ąžuoliuką generolui Jonui Žemaičiui, kuris 2009 m. buvo pripažintas ketvirtuoju Lietuvos Prezidentu. Šalies vadovė taip pat pasodino savo ąžuolą, skirtą Lietuvai ir Tautai.

Prezidentų ąžuolynas ant Ladakalnio buvo pradėtas sodinti Prezidento Algirdo Brazausko sumanymu. Prieš penkiolika metų jis pasodino du ąžuolus – Prezidento Antano Smetonos ir savo, simboliškai sujungdamas du istorinius laikotarpius – paskelbtos ir atkurtos nepriklausomos Lietuvos.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė taip pat lankėsi Ignalinos krašto amatų ir rudens gėrybių mugėje.

Lietuvos Prezidentėant ant Ladakalnio pasodino du ązuoliukus | lrp.lt nuotr.

Lietuvos Prezidentėant ant Ladakalnio pasodino du ązuoliukus | lrp.lt nuotr.

„Šį rudenį turime kuo didžiuotis – visoje Lietuvoje užderėjo gausus derlius. Amatų ir rudens gėrybių šventė suteikia progą sutelkti bendruomenę ir visiems kartu pasidžiaugti darbo rezultatais. Ignalinos kraštą garsina darbštūs ir kūrybingi žmonės. Jų pasiekimai įkvepia visus šalies žmones“, – sakė Prezidentė.

Apdovanodama konkurso „Metų ūkis 2012“ laimėtojus, šalies vadovė pabrėžė, kad Ignalinos krašto ūkininkams tenka įdėti daugiau pastangų ir sumanumo dirbant nederlingą žemę, todėl užaugintas derlius čia dar vertingesnis.

Lietuvos Respublikos Prezidentė D.Grybauskaitė | lrp.lt nuotr.

Lietuvos Respublikos Prezidentė D.Grybauskaitė | lrp.lt nuotr.

Prezidentės teigimu, Ignalinos kraštas, vienas gražiausių Aukštaitijos kampelių, šiandien garsėja ne tik ežerais, bet ir gera kaimo turizmo bei žiemos sporto infrastruktūra. Kad būtų užtikrinta tolesnė regiono ekonominė gerovė, svarbu plėtoti turizmo paslaugas ir efektyviau išnaudoti gamtos teikiamus privalumus.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė