Spalio 6 d. visuomenininkai visus kviečia prie Seimo protestuoti prieš valdžios korupciją ir savivalę (tiesioginė transliacija) (13)

Mitingas prie Seimo | Alkas.lt nuotr.

Mitingas prie Seimo | Alkas.lt nuotr.

Spalio 6 d. 14 val. Vilniuje prie Seimo rūmų Nepriklausomybės aikštėje įvyks visuomeninio judėjimo „Už Teisingumą“ pradininkų, Sąjūdžio pirmeivių ir judėjimą „Už teisingumą“ remiančių kitų visuomeninių, politinių jėgų vieša protesto akcija: „Už Teisingumą. Prieš valdžios korupciją ir savivalę“.

Tai spalio 1 d. spaudos konferencijoje Seime pranešė judėjimo „Už teisingumą“  iniciatyvinės grupės ir Nacionalinio susivienijimo „Už Lietuvą Lietuvoje“ nariai Nepriklausomybės Akto signatarai Romualdas Ozolas, Bronislovas Genzelis ir visuomenininkas Alvydas Medalinskas.

„Mes kviečiame Lietuvos žmones į viešą protesto akciją vėl ten pat, kur nutrūko mūsų protesto veiksmai, tai yra prie Seimo, į Nepriklausomybės aikštę. Mitingo pavadinimas, tikslas yra „Už teisingumą, prieš valdžios korupciją ir savivalę“.  Grįžtame prie pradinių judėjimo „Už teisingumą Lietuvoje“ tikslų ir darbų. Priminsiu, judėjimas gimė vasario 16 d. kaip sąjūdininkų iniciatyva, nukreipta prieš aukšto lygio korupciją ir valdžios savivalę, – sakė A.Medalinskas ir tęsė – Mes kviečiame Lietuvos žmones mus palaikyti, nes sustabdyti valdžioje esančių pareigūnų valstybės grobstymą yra vienas iš svarbiausių valstybės tikslų, grąžinant šią valstybę Lietuvos žmonėms“.

Pasak A.Medalinsko judėjimas „Už teisingumą Lietuvoje“ užgimė kaip visuomeninė sąjūdininkų iniciatyva, tačiau šio judėjimo plėtrą pristabdė bandymai jį nukreipti tik į Garliavos įvykių sprendimą. Dabar šio judėjimo iniciatoriai nori grįžti prie pradinių judėjimo tikslų kovos su aukščiausia valdžios korupcija ir savivale. ,,Nušalinus FNTT vadovus nuo pareigų, nebuvo pradėtas joks tyrimas aukščiausių pareigūnų atžvilgiu dėl galimai neteisėto jų praturtėjimo. Mes norime grįžti prie šio tikslo, nes sustabdyti valdžioje esančių pareigūnų valstybės grobstymą yra vienas svarbiausių mūsų tikslų“, – sakė A.Medalinskas.

Nepriklausomybės Akto signataras R.Ozolas pabrėžė, kad  visuomenininkai susibūrę į  judėjimą „Už teisingumą“  savo politiniu sparnu laiko Seimo rinkimuose 10-tų numeriu dalyvaujanti Nacionalinį susivienijimą „Už Lietuvą Lietuvoje“ jungianti ne tik 4-as nesistemines partijas (Tautininkų sąjungą, Centro partiją, Socealdemokratų sąjungą, Tautos vienybės sąjungą) bet ir gausų būrį visuomenininkų, Sąjūdžio pirmeivių, signatarų.Pabrėžęs, kad svarbiausias klausimas pastaruoju metu – artėjantys rinkimai į Seimą, R. Ozolas sakė, kad  „Nepriklausomai, nuo to, kiek mandatų bus gauta, judėjimas tikisi, kad Nacionalinis susivienijimas ,,Už Lietuvą Lietuvoje“ veiks taip, kad visuomenė turės tikrus savo atstovus Seime“.

,,Šitas mitingas yra įžanga į tolesnę judėjimo „Už Lietuvą Lietuvoje“ veiklą“, o ,,kova už teisingumą yra visų Lietuvos piliečių bendras tikslas“,  – teigė R.Ozolas.

Tie kurie negalėsite atvykti į Vilnių žiūrėkite tiesioginę transliaciją iš mitingo:

Kategorijos: Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė