Kauno miesto savivaldybė už pilietiškumo ugdymą apdovanota „Auksine krivūle“ (0)

„Auksinė krivulė“Spalio 5 d., septintus metus iš eilės vykusios Lietuvos savivaldybių asociacijos „Auksinės krivūlės“ laureatų apdovanojimo ceremonijos metu skambėjo ir Kauno vardas. Kauno miesto savivaldybė buvo apdovanota už pilietiškumo ugdymą.

Lietuvos savivaldybių asociacijos organizuojamo renginio metu 13-os ministerijų vadovai paskelbė savo „Auksinės krivūlės“ laureatus – labiausiai tam tikroje srityje pasižymėjusias savivaldybes. Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas atsiėmė „Auksinę krivūlę“, kuri buvo skirta už pilietiškumo ugdymą mieste.

Kaune sėkmingai plėtojamas pilietiškumo ugdymas įvairiais aspektais: parengta istorijos mokymo metodinė-didaktinė priemonė „Lietuvai paaukoti gyvenimai”, įgyvendinama bendradarbiavimo sutartis su Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga, minint svarbias datas bei įvykius, mokiniams miesto mastu organizuojami įvairūs projektai, konkursai, viktorinos, didelis dėmesys skiriamas Kauno miesto istorijos ir pilietinio ugdymo mokytojų kompetencijų plėtojimui.

Nuo 2012 m. Kaune pradėjo veikti Generolo Povilo Plechavičiaus jaunojo kario mokykla. Bendradarbiaujant su Kauno istorijos mokytojais parengtas ir išleistas svarbiausių Lietuvos istorinių įvykių kalendorius, kuris padovanotas visoms mokykloms. Dalyje miesto mokyklų susiformavo tradicija darbo savaitę pradėti Lietuvos Respublikos Himno giedojimu.

Iš viso Kauno miesto savivaldybė jau yra apdovanota penkiomis „Auksinėmis krivūlėmis“. 2005 m. Kaunas buvo pripažintas sporto sostine, o 2009 m. – inovatyviausia savivaldybe. Tais pačiais metais „Auksinės krivūlės“ riteriu pripažintas Kauno miesto savivaldybės tarybos narys Petras Bingelis, Pažaislio muzikos festivalio meno vadovas, vienas iš Lietuvos ir pasaulio lietuvių dainų švenčių vadovų, Lietuvos muzikos akademijos choro dirigavimo katedros profesorius.

2010 m. Kauno miesto savivaldybė pripažinta bendruomeniškiausia savivaldybe, o 2011 m. apdovanota už sparčiojo interneto propagavimą ir nemokamą diegimą viešoje erdvėje bei už pagalbą mažinat nuteistųjų socialinę atskirtį.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė