Sudegė Kulautuvos bažnyčia (video) (2)

P. Garkausko (DELFI) nuotr.

P. Garkausko (DELFI) nuotr.

Ankstų ketvirtadienio rytą užsiliepsnojo Kulautuvos (Kauno r.). Šią bažnyčią jau buvo bandyta padegti prieš porą savaičių, tačiau tuomet statinys buvo išgelbėtas. Šį kartą viskas baigėsi kur kas liūdniau. Pirminiais duomenimis, pranešimą apie gaisrą ugniagesiai gavo apie 4.30 val. į gaisravietę išvyko didelės ugniagesių pajėgos.

Ugniagesių komandos nuolat keitėsi – vietoje išvykusių atvykdavo naujos pajėgos.

Ugniagesiams baigus darbą ir prašvitus paaiškėjo ir gaisro padariniai – bažnyčios vidus, stogas, bokštas visiškai išdegė. Taip pat sudegė vienas bažnyčios kampas. Manoma, kad čia galėjo būti gaisro židinys.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , .

2 komentarai

  1. Amelija:

    Tai ko nedžiūgaujat, neopagonys? Ko netriumfuojat, kad žmonės rytą susirinkę prie degėsių balsu raudojo? Gal bijotės savo ideologija prisidėję prie šito nusikaltimo. Rytą į Kulautuvą atvyko speciali VRM kriminalistų grupė, ir dirbs ne vieną dieną. Tikėtina, padegėjas(ai) bus susektas. Ką darysit, jei paaiškės, kad jis vienas iš jūsų sektos, papasakos, kad seniai kovoja prieš, jūsų žodžiais tariant, okupacinę religiją? Karštieji komentatoriai tyli burnas vandens prisisėmę. Neramu, vyručiai?

  2. Ženklas:

    Kai kryžininkai atsibastė į Lietuvą ir katalikai lenkai kirto šventųjų ąžuolų girias- jie juokėsi ir tyčiojosi, kodėl jūsų pagoniški Dievai ir Deivės nesigina. Kodėl šiandien žydų dievas Jahvė neapgynė jo garbei skirtų maldos namų nuo gaisro? Mes pagonys dėl to nesidžiaugiame, tik užjaučiame tos, mums svetimos, religijos pasekėjus dėl netekties. Dar kartą nuoširdi užuojauta kulautuviškiams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė