Lietuvos paštas perka „Snoro“ mažmeninį tinklą (3)

„Snoras“ | tvk.lt nuotr.

„Snoras“ | tvk.lt nuotr.

Valstybės valdoma akcinė bendrovė Lietuvos paštas perka likviduojamo banko „Snoras“ mažmeninį tinklą. Per sutartyje numatytą laiką AB Lietuvos paštas turi perimti įsigytą turtą savo nuosavybėn.

„Viena iš Lietuvos pašto prioritetinių sričių – esamų finansinių paslaugų stiprinimas bei naujų teikimas. Gyventojai yra pripratę, kad „Snoro“ bankeliuose jie galėjo susimokėti mokesčius, gauti vartojimo paskolą, draudimą ir pan. Lietuvos paštas „Snoro“ mažmeninį tinklą taip pat ketina išnaudoti finansinių paslaugų teikimui“, – teigė Lietuvos pašto generalinė direktorė Lina Minderienė.

Pasak L. Minderienės, kol kas buvusiuose banko „Snoras“ bankeliuose bus teikiamos šiuo metu paštuose siūlomos finansinės paslaugos: įmokų ir mokesčių surinkimas, perlaidų siuntimas ir gavimas, pinigų išgryninimas, vartojimo kreditų išdavimas ir kt. Ateityje ketinama pasiūlyti ir naujų finansinių paslaugų.

„Snoro“ kreditorių komiteto pirmininkė Aurelija Mažintienė po kreditorių komiteto posėdžio, kuriame buvo patvirtintas bankroto administratoriaus pasiūlytas „Snoro“ mažmeninio tinklo pardavimo metodas, sakė: „Džiaugiamės, kad „Snoro“ bankeliai nuo šiol turės šeimininką, juo labiau kad juose bus teikiamos paslaugos, kuriomis žmonėms patogu naudotis. Šių objektų pardavimas taip pat rodo, kad bankroto procesas vyksta sklandžiai“.

Susisiekimo ministras Eligijus Masiulis yra įsitikinęs, kad „Snoro“ kreditorių komiteto sprendimas parduoti ministerijos valdomam Lietuvos paštui bankrutavusio banko mažmeninį tinklą, sustiprins įmonės pozicijas rinkoje, leis gyventojams teikti daugiau ir naujų paslaugų.

„Ministerija laikosi kryptingos strategijos stiprinti Lietuvos paštą, kuris prieš kelis metus buvo atsidūręs ant bankroto ribos. Ši investicija leis gerokai praplėsti patį pašto tinklą, paslaugų spektrą, didinti klientų skaičių. Tai turėtų teigiamai atsiliepti įmonės veiklos rezultatams”, – sakė susisiekimo ministras.

Pasak E.Masiulio, vėl veikti pradėsiantys buvę „Snoro“ kioskeliai bus ypač naudingi mažesniuose miesteliuose, kuriuose dabar nėra finansines paslaugas teikiančių įmonių skyrių, gyvenantiems žmonėms.

Lietuvos paštas taip pat rengiasi atidaryti naują logistikos centrą Kaune, toliau investuoja į savo skyrių atnaujinimą. Neseniai valstybės valdoma bendrovė nusipirko siuntų terminalus valdančią kompaniją.

Praėjusiais metais pelningai pradėjęs dirbti Lietuvos paštas, šiemet valstybei sumokėjo pirmuosius savo dividendus į valstybės biudžetą.

Lietuvos paštas perka apie 220 finansinių paslaugų teikimo vietų. Planuojama, kad pirmieji bankeliai gyventojams duris atverti turėtų jau šių metų pabaigoje.

Artimiausiu metu Lietuvos paštas ketina ieškoti naujų darbuotojų, kurie turėtų patirties finansinių paslaugų teikimo srityje. Planuojama priimti apie 100 naujų darbuotojų.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – plačiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė Lietuvoje. Lietuvos paštas taip pat teikia logistikos, finansinio tarpininkavimo ir elektronines paslaugas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė