Kauno Žalgirio arenoje vyks paroda „Rinkis prekę lietuvišką“ (0)

Kauno sav. nuotr.

Kauno sav. nuotr.

Jau tradicija tapo Lietuvos gamintojus pakviesti pristatyti savo gaminius ir paslaugas parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“. Prieš tai įvykusios parodos įrodė, kad susidomėjimas lietuviškais gaminiais yra didžiulis ne tik vidaus rinkoje. Šiemet laukiama dar daugiau lankytojų iš užsienio.

Spalio 5-7 dienomis Kauno Žalgirio arenoje savo produkciją Lietuvos ir užsienio lankytojams pristatys per 80 gamintojų. Greta tokių gerai žinomų įmonių, parodoje bus galima susipažinti ir su dar visai jaunais Lietuvos gamintojais, kurie atkakliai skinasi kelią į Lietuvos ir užsienio rinkas.

„Lietuvos gamintojai jau ketvirtą kartą parodos lankytojus džiugins naujausiais savo gaminiais ir jų įvairove. Tęsiant gražias tradicijas organizuoti parodą Kaune, iškėlėme naujų iššūkių. Siekiama, kad tradicinė paroda „Rinkis prekę lietuvišką“ pritrauktų lankytojų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio“, – teigė parodą organizuojančios bendrovės „Ekspozicijų centras“ generalinis direktorius Erikas Piskunovas.

Įgyvendinant šį tikslą, organizatoriai svarbių Lietuvos eksporto rinkų verslo organizacijas pakvietė vykdyti išvažiuojamąsias misijas į Kauną. „Tikimasi, kad atvykstant didesniam skaičiui lankytojų iš užsienio, paroda „Rinkis prekę lietuvišką“ ilgainiui taps pagrindine Lietuvos eksporto skatinimo paroda“, – pažymėjo E. Piskunovas.

Daugeliui parodos lankytojų bus naujiena vaikiškų ir suaugusių drabužių kūrėjų vardas „Modi Du“, natūralios, rankų darbo kosmetikos „Uoga Uoga”, pramoniniu būdu bendrovės „Diversus” gaminami veltiniai batai ir aksesuarai, smulkiuosius paltų siuvėjų gaminius vienijanti elektroninė parduotuvė, bendrovės „Pionierius“ gaminami lavinamieji žaidimai ir dėlionės vaikams, bendrovės „ProBioSanus“ gaminami probiotiniai produktai ar įmonės „Dendrus“ projektuojami nestandartiniai baldai.

Lankytojai parodoje spalio 5-6 dienomis laukiami nuo 10 iki 18 val., spalio 7 d. – nuo 10 iki 16 val. Parodos iniciatoriai ir organizatoriai: Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija, Lietuvos pramonininkų konfederacija, UAB „Ekspozicijų centras“.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė