Visuomeninis judėjimas „Už teisingumą“ kovoje prieš korupciją solidorizuojasi su Nacionaliniu susivienijimu „Už Lietuvą Lietuvoje“ (video) (9)

Spaudos konferencija Seime | Alkas.lt nuotr.

Spaudos konferencija Seime | Alkas.lt nuotr.

Spalio 1 d. Seime surengtoje spaudos konferencijoje judėjimo „Už teisingumą“ pradininkai Nepriklausomybės Akto signatarai ir Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nariai Romualdas Ozolas, Bronislovas Genzelis ir Sąjūdžio iniciatyvinės grupės narys Alvydas Medalinskas paskelbė, kad visuomeninis judėjimas atnaujina savo kovą prieš valdžios korupciją ir savivalę ir ketina spalio 6 d. prie Seimo rūmų Nepriklausomybės aikštėje surengti  mitingą „Už teisingumą, prieš valdžios korupciją ir savivalę“.

Taip pat judėjimo „Už teisingumą“ atstovai pareiškė, kad spalio 14 d. vyksiančiuose Seimo rinkimuose jie solidarizuojasi su vienintele rinkimuose dalyvaujančia koalicija Nacionaliniu susivienijimu „Už Lietuvą Lietuvoje“. R.Ozolas pabrėžė, kad koaliciją „Už Lietuvą Lietuvoje“  yra politinis visuomeninio judėjimo „Už teisingumą“ sparnas ir teigė, kad ši koalicija yra ilgalaikis politinis darinys vienijantis ne tik 4 nesistemines partijas, bet ir platų visuomenininkų frontą ir, kad koalicija žada tęsti savo aktyvią politinę veiklą ir po Seimo rinkimų.

Žiūrėkite spaudos konferencijos vaizdo įrašą (lrs.lt transliacija):

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė