Radijo stotis „Laisvoji banga“ atnaujina savo programų tinklelį (0)

laisvojibanga.lt nuotr.

laisvojibanga.lt nuotr.

Nuo šių metų spalio 1 dienos radijo stotis „Laisvoji banga“ startuoja su naujomis laidomis bei naujais, tačiau gerai žinomais balsais.

Iki šiol geriau žinoma tarp melomanų „Laisvoji banga“ nuo šiol bus kiek kitokia. Stotį papildžiusi nauja žurnalistų komanda atnešė nemažai naujovių radijo programų tinklelyje.

„Mes džiaugiamės atsinaujinusiu „Laisvosios bangos“ kolektyvu, naujomis laidomis ir išsamiomis žiniomis, kurios, tikime, patiks ir esamiems, ir naujai radijo stotį atradusiems klausytojams“, – sako radijos stoties „Laisvoji banga” direktorius Mindaugas Gavutis.

Naujomis žiniomis ir laidomis – „Ryto svečias“, „Raktas“, „Kultūros gidas“, „Vietoj pietų“, „Išsaugoti dienoraščiai“ –  klausytojus švies ir informuos patyrę ir gerai žinomi radijo žurnalistai – Audrys Antanaitis, Jūratė Samušytė, Ginas Dabašinskas, Ditė Česėkaitė, Dalia Vencevičienė.

„Savo laidose stengsiuos nekreipti dėmesio į smulkmenas ir nedaryti reklamos norintiems eksponuotis veikėjams. Man rūpės darbai – geri ar blogi, rūpi tendencijos – nuosmūkio, kultūrinio, ekonominio gyvenimo. Žmonėms reikia kalbėti apie esminius, o ne antraeilius dalykus. „Laisvoji banga“ sieks pastebėti faktus ir aplinkybes, kurių nepastebi kiti“, –  savo mintis dėstė žurnalistas ir radijo laidų vedėjas Audrys Antanaitis.

„Laisvosios bangos“ kolektyvą papildę nemažai „Žinių radijo“ žurnalistų žada gvildenti tik aktualiausias temas, pateikti tik naujausias žinias.

„Nuo spalio 1 rengsime kas pusvalandį atsinaujinančias žinias, pateiksime informaciją iš Lietuvos ir pasaulio, verslo ir sporto naujienas. Pagrindiniai kriterijai atrenkant ir pateikiant informaciją – nešališkumas, objektyvumas ir operatyvumas. Žiniose nebus politikavimo, kriminalinių ir smurtinių pranešimų. Mūsų komandos tikslas – išnaudoti radijo eterio teikiamas galimybes, kad informacija klausytoją pasiektų kuo greičiau ir pateikti kuo daugiau gerų žinių“, – sako žinių tarnybos vadovė Ditė Česėkaitė.

Artimiausiu laiku radijo stotyje „Laisvoji banga“ pirmadieniais-ketvirtadieniais 17 val. 20 min. klausytojų ausis pasieks Lietuvos ryto TV laida su Edmundu Jakilaičiu „Lietuva tiesiogiai“.

Radijo stoties „Laisvoji banga“ eteryje ir toliau skambės klausytojų pamėgti, laiko patikrinti užsienio ir Lietuvos atlikėjų hitai. Taip pat eteryje išliks tokios laidos kaip „Sprendimų metas“, „Laikas knygai“, kadangi „Laisvoji banga“ ir toliau skirs daug laiko kultūrai kaip ir iki šiol.

Klausykite radijo „Laisvoji banga“:
„Laisvoji banga“

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žiniasklaida | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė