Panevėžio savivaldybė kviečia į savo stendą „EXPO Aukštaitija“ parodoje (0)

Rugsėjo 28–30 dienomis „Cido“ arenoje vyks paroda „EXPO Aukštaitija 2012“. Joje savo stendą vėl turės ir Panevėžio miesto savivaldybė. Planuojama pakviesti gyventojus susitikti su miesto vadovais, dalyvauti diskusijose ir viktorinose, susipažinti su miesto laisvosios ekonominės zonos projektu. Parodos lankytojai pirmieji galės pamatyti 2011–2012 metų miesto įvykių vaizdo metraštį.

„Šiemet mūsų stendo tema – „Panevėžys – ekologiškas miestas“. Ją lėmė ir spalį vyksiantis Europos dviračių čempionatas, ir noras dar kartą paklausti bendruomenės: ar vis dar esame žalias miestas? O jei ne – ar viską padarome, kad miestas toks būtų? Kokiame mieste renkamės gyventi?“, – sako Savivaldybės meras Vitalijus Satkevičius.

Todėl ketinama daug dėmesio skirti aplinkosauginiam gyventojų švietimui, ekologiško, atsakingo gyvenimo būdo propagavimui. Lankytojams bus dalijami leidiniai apie teisingą atliekų rūšiavimą, dviračių maršrutus ir kt.

Taip pat ketinama demonstruoti vaizdo filmą „Panevėžys: nuo rugsėjo iki rugsėjo“. Jame galėsite prisiminti, kaip miestas gyveno nuo 508-ojo iki 509-ojo gimtadienio, kas garsino bendruomenę.

Kategorijos: Kultūra, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė