Prezidentė pasveikino profesorių Donatą Katkų 70-ojo gimtadienio proga (0)

Donatas Katkus | Lauros Butkutės nuotr.

Donatas Katkus | Lauros Butkutės nuotr.

Rugsėjo 21 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Profesorių Donatą Katkų 70 metų jubiliejaus proga.

„Esate ryški Lietuvos muzikinio gyvenimo asmenybė – atlikėjas, dirigentas, muzikologas ir pedagogas, talentingas kultūrinių renginių organizatorius, muzikos kolektyvų dalyvis ir vadovas. Šiandieną būtų sunku įsivaizduoti Lietuvos kultūrinį gyvenimą be Vilniaus styginių instrumentų kvarteto, Šv. Kristoforo orkestro, Šv. Kristupo muzikos festivalio ir kitų muzikos projektų, kuriuos Jūs inicijavote ir kurie suteikė kultūriniam šalies gyvenimui naujų, savitų spalvų“, – sakoma sveikinime.

Prezidentės teigimu, įsimintini profesoriaus D.Katkaus nuopelnai visuomeninėje veikloje, meno sklaidos projektuose, įspūdinga koncertinė veikla Lietuvoje ir užsienyje, pedagoginis darbas, ugdant atlikėjus Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Lietuvoje ir kitose šalyse įvertintą Profesoriaus meninę raišką lėmė ne tik talentas, temperamentas, subtilus humoro jausmas, bet ir didelė meilė Tėvynei, siekis praturtinti ir garsinti jos vardą pasaulyje.

Šalies vadovė palinkėjo D.Katkui įkvėpimo, neblėstančios kūrybinės energijos dovanojant Lietuvai įspūdingas kultūros šventes.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė