Seimo absurdas: Ž.Pacevičius liko neatleistas (0)

Šiandien, rugsėjo 18 dieną, Seimo nariai nepritarė Žimanto Pacevičiaus atleidimui iš Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) direktoriaus pareigų, pasibaigus jo kadencijai. Per slaptą balsavimą už jo atleidimą pasisakė 38 parlamentarai iš 87 dalyvavusių balsavime.

Pats Ž. Pacevičius tokį Seimo poelgį pavadino absurdu, nes jis jau anksčiau pranešė, kad neketina toliau eiti šių pareigų.

Prezidentės atstovė spaudai Daiva Ulbinaitė DELFI sakė, kad dekretas dėl Ž. Pacevičiaus atleidimo iš STT direktoriaus pareigų bus teikiamas antrą kartą.

„STT vadovas išreiškė norą pasibaigus kadencijai tarnybos netęsti, todėl prezidentė teikė Seimui dekretą dėl jo atleidimo. Seimui nepritarus įstatymų nustatyta tvarka dekretas dėl STT vadovo atleidimo bus teikiamas pakartotinai“, – DELFI sakė D. Ulbinaitė.

Rugsėjo 6 d. Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo paprašė Seimo pritarimo Ž. Pacevičiaus atleidimui. Šalies vadovės dekretą antradienį Seime pateikė Prezidentės vyriausiasis patarėjas Jonas Markevičius.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė