Riedutininkus vėl kviečia Kauno riedučių maratonas (0)

Riedutininkia | rengėjų nuotr.

Riedutininkia | rengėjų nuotr.

Rugsėjo 23 d., sekmadienį, 14.30 val. prekybos miestelio „Urmas” erdvėje Kaune vyks  riedučių maratonas.

Lietuvoje jau yra vykę tokie rimti riedučių renginiai, kaip 200 km žygis Vilnius-Kaunas-Vilnius, „Riedėk.lt“ maratonai ir pan. Tačiau riedučiai pas mus daug kam tebėra egzotiška sporto šaka. Neriedantys galvoja, kad tai tik paauglių maištavimo būdas, dar kiti riedutininkus painioja su riedlentininkais. Daug kur pasaulyje įprasta matyti vyresnio amžiaus riedutininkus, ar riedančią visą šeimą. Aistruolių yra ir pas mus, kuriems riedučiai neatskiriami nuo kasdienybės – riedėti į darbą, keliauti ar žaisti gatvės ritulį. Lietuva, nors ir nedaug, bet turi ir profesionaliai besitreniruojančių riedutininkų.

„Šis renginys yra skirtas riedučių mėgėjams, tačiau čia turės ką veikti ir sportininkai“ sakė vienas iš maratono rengėjų Tomas Stasiukaitis. Renginyje kviečiami dalyvauti visi, kas turi riedučius, nepriklausomai nuo amžiaus ar riedėjimo patirties. Visi riedutininkai renginyje ras sau tinkamą riedėjimo nuotolį ir atitinkamo lygio varžovus, su kuriais galės varžytis dėl Kauno riedučių maratono apdovanojimų.

Šiais metais renginys turi mažiausiai tris naujoves: įprastai renginys vykdavo liepos mėnesį, o šiais metais rengėjai nusprendė išmėginti vėsesnius rudeninius orus. Taip pat pasikeitė renginio vieta – „Visuomet renginį renkdavome Kaune esančiame Marvelės plente, šiais metais renginys vyks uždaroje prekybos miestelio erdvėje”, pasakojo Turizmo akademijos vadovas T. Stasiukaitis. Trečioji naujovė – riedučių ritulio varžybos, kuriose dalyviai, susibūrę į komandas, galės varžytis dėl Kauno riedučių maratono riedučių ritulio taurės.

Riedutininkia | rengėjų nuotr.

Riedutininkia | rengėjų nuotr.

Jei rudenini orai pagailės sauso oro, renginys vis tiek įvyks. Šlapia danga – papildomas iššūkis riedutininkų meistriškumui.

Į renginį riedučių aistruoliai atvyks ir iš kitų miestų, tad nepraleiskite progos sudalyvauti smagioje riedutininkų šventėje.

Daugiau žinių apie tai rasite www.rieduciumaratonas.lt

Kategorijos: Įvairenybės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė