Bendradarbiavimas su „Google“ atvėrė naujas galimybes KTU studentams (1)

KTU nuotr.

KTU nuotr.

Viena didžiausių pasaulio kompanijų „Google“ neseniai paskelbė šių metų pavasarį vykusio tarptautinio projekto studentams „Google marketingo internete iššūkiai“ rezultatus. Konkurse, kuriame šiais metais dalyvavo beveik trys tūkstančiai studentų komandų iš 89 valstybių, taip pat  dalyvavo KTU Ekonomikos ir vadybos fakulteto studentai.

Vykdant šį projektą kompanija „Google“ skyrė po 250 JAV dolerių kiekvienai studentų komandai, kuri  pasirinktai įmonei įgyvendino tikrą, trijų savaičių trukmės reklamos internete kampaniją, naudojantis Google AdWords (reklama pagal raktinius žodžius Google paieškos tinklalapyje ir partnerių tinkluose).

KTU Ekonomikos ir vadybos fakultetui atstovavo keturios komandos, kurios savo reklamines kampanijas vykdė 2012 m. balandžio ir gegužės mėnesiais. Vienos iš Google „GSP Akademija“ absolventės, dėstytojos Elenos Vitkauskaitės teigimu, šiame konkurse KTU Ekonomikos ir vadybos fakultete Marketingą studijuojantys studentai dalyvauja jau ne pirmą kartą.

„Studentai, pavasario semestre pasirenkantys dalyką „Marketingas virtualioje aplinkoje“, dalyvavo jau ketvirtus metus. Šiais metais pasiekti rezultatai – patys aukščiausi. Jei projektas vyks ir 2013 metų pavasarį, ketiname jame dalyvauti ir vėl“.

Elena Vitkauskaitė taip pat paminėjo, jog praėjusį pavasarį bendradarbiaujant tiesiogiai su Google kompanijos atstovais Lietuvoje, studentams buvo suteikta galimybė ne tik dalyvauti konkurse, bet ir nemokamai išlaikyti Google AdWords sertifikavimo egzaminus ir tapti sertifikuotais Google AdWords specialistais.

„Bendradarbiavimą su Google atstovais Lietuvoje ketiname tęsti nepriklausomai nuo to, ar dar vyks „Google marketingo internete iššūkiai“ konkursas. Tikimės, kad kito semestro metu daugumai studentų, pasirinkusiems „Marketingas virtualioje aplinkoje“ dalyką,  pavyks išlaikyti Google AdWords sertifikavimo egzaminus“.

„Marketingas virtualioje aplinkoje“ dalyką dėsto Marketingo katedros prof. dr. Rimantas Gatautis ir jaunesnioji mokslo darbuotoja Elena Vitkauskaitė.

Konkurso rezultatus galite rasti paspaudę nuorodą.

Jaunesnioji mokslo darbuotoja, Google „GSP Akademija“ absolventė Elena Vitkauskaitė

Jaunesnioji mokslo darbuotoja, Google „GSP Akademija“ absolventė Elena Vitkauskaitė

Kategorijos: Mokslas, Technika ir technologijos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė