Pilietinės akcijos „Tie-SOS!“ dalyviai S.Daukanto aikštėje paminėjo Garliavos įvykius (nuotraukos, video) (7)

„Tie-SOS!“. Alkas.lt nuotr.

„Tie-SOS!“. Alkas.lt nuotr.

Šiandien, šiltą ir gražų rugsėjo 17 d. vakarą, Vilniuje, Simono Daukanto aikštėje, šalia Prezidentūros  buvo paminėti gegužės 17 d. smurtiniai įvykiai Garliavoje.

Ir šį kartą šūkį „Tie-SOS!“ susirinkusieji laisvieji menininkai ir visi bendrapiliečiai ne tik užrašė ant aikštės grindinio kreidelėmis, tačiau ir sudėliojo tą patį užrašą iš žvakučių greta Prezidentūros. Žvakutės vėliau buvo uždegtos.

Visi susirinkusieji klausėsi Pabradės fanfarinio orkestro, kuris atliko tiek gerai žinomas valstybines giesmes, tiek pasaulinio garso klasikos kūrinius.

Tarp atėjusių į Daukanto aikštę buvo matomi seimo nariai – Aurelija Stancikienė ir Naglis Puteikis, Saulius Stoma, visuomenininkas Darius Kuolys, rašytojas Liudvikas Jakimavičius, menininkas Gitenis Umbrasas, aktorius ir „Ekspertai.eu“ direktorius Rolandas Boravskis, disidentė Nijolė Sadūnaitė, etnologas Dainius Razauskas bei kiti žymūs žmonės. Grojo Pabradės fanfarinis orkestras.

Minėjimo dalyviai ir toliau žadėjo nesitraukti, tikino esą yra pasirengę tęsti protesto akcijas ir neketina užmiršti įvykių Klonio gatvėje.

 

httpv://youtu.be/BYbbLRbdkqs

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė