V. Putinas pasistengė, kad „Gazprom“ be Rusijos valdžios žinios nebūtų liečiamas (0)

„Gazprom“ tinklapio nuotr.

„Gazprom“ tinklapio nuotr.

Rusijos atsakas į pradėtą Europos Komisijos tyrimą dėl galimų „Gazprom“ konkurencijos pažeidimų – papildoma dujų tiekimo monopolininko apsauga.

Prezidento V.Putino dekretu įteisinta, kad nuo šiol Lietuva ar kitos Europos šalys dėl mažesnių dujų kainų, o Europos Komisija – dėl informacijos, reikalingos tiriant, ar dujų gigantas nepiktnaudžiavo dominuojama padėtimi rinkoje, turės tartis ne su „Gazprom“, o su Rusijos valdžia, praneša LRT televizijos laida „Šiandien“.

Lietuvos atstovų toks Vladimiro Putino žingsnis nestebina, tik esą dar kartą parodo, kas iš tikrųjų  sprendžia dujų tiekimo reikalus Rusijoje.

„Kainos vis tiek priklausė nuo Rusijos pirmųjų vadovų ir visiškai nesvarbu, ar tai „Gazprom“ pats neva derasi, ar tai kažkoks kitoks sprendimas. Nieko naujo čia nematau, tiktai galbūt atsirado daugiau aiškumo, su kuo tiesiai kalbėt reikia“, – teigė Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Nors Europos Komisija sako „Gazprom“ veiklą pradėjusi tirti gerokai anksčiau, nei gavo Lietuvos skundą dėl pernelyg aukštų gamtinių dujų kainų, „Gazprom“ vadovų teigimu, būtent Lietuva išprovokavo Komisiją pradėti tyrimą.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė