Sisteminės partijos blokavo G.Songailos pasiūlymus grįžti iš privačių pensinių fondų į SODRĄ (0)

Efoto.lt, Vytauto nuotr.

Efoto.lt, Vytauto nuotr.

Rugsėjo 11 d. Seimo sesijoje svarstant Pensijų sistemos reformos įstatymo  pakeitimus buvo balsuojama dėl Seimo nario, Nacionalinio susivienijimo „Už Lietuvą Lietuvoje“ politinės tarybos ir Tautininkų sąjungos pirmininko G.Songailos įstatymo pataisų paketo, leidžiančio Lietuvos piliečiams grįžti iš privačių su savo įdėtais pinigais pensijinių fondų į Valstybinę Socialinio draudimo sistemą.

Balsuojant nedidele persvara G.Songailos pasiūlymai nebuvo priimti.

Šiuo metu žmonėms yra leidžiama tik pereiti iš vienų privačių pensijų fondų į kitus, bet ne iš privačių į valstybinius.

Ekonomistas Raimundas Kuodis ir kiti žymiausi Lietuvos ekonomistai ne kartą įspėjo, kad laikyti pinigus pensijų fonduose yra nesaugu. Užsienyje yra buvęs ne vienas atvejis, kai pensijiniai fondai bankrutuodavo ir gyventojai likdavo be savo pensijų.

„Liberalai ir dauguma TS-LKD frakcijos narių atkakliai priešinosi G.Songailos pasiūlymams, kurie leistų sustiprinti Lietuvos socialinio draudimo sistemą ir įdarbinti lietuvių pinigus Lietuvoje. Opozicija vangiai dalyvavo balsavime. Tai nestebina, nes Lietuvos socialdemokratų partija kartu su kitomis sisteminėmis partijomis, kurios dabar yra opozicijoje, ir buvo šių įstatymų, naudingų privatiems fondams, išvežantiems pinigus iš Lietuvos bei imantiems kartais dešimtis kartų didesnius administracinius mokesčius už piniginių lėšų aptarnavimą negu SODRA“, – sakė Seimo nario G.Songailos padėjėjas Ričardas Garuolis.

Nacionalinio susivienijimo „Už Lietuvą Lietuvoje“, kuriame yra ir tautininkai, programoje yra nuostata suteikti Lietuvos gyventojams galimybę grįžti su savo santaupomis

Kategorijos: Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė