Lietuviškąsias tradicijas aludariai primins Klaipėdoje (0)

efoto.lt, Rasos s. nuotr.

efoto.lt, Rasos s. nuotr.

Rugsėjo 14–16 dienomis šalies aludariai, amatininkai, kulinarinio paveldo atstovai  susiburs mugėje „Šalia kelto karčiama 2012“, vyksiančioje Klaipėdoje, „Švyturio menų doke“, Orlen Land vasaros terasoje, adresu Naujoji uosto g. 3. Susirinkusius tikro lietuviško skonio išsiilgusius svečius linksmins garsiausi Lietuvos atlikėjai: dainuos grupė „Jonis“, Marius Jampolskis ir Irūna, Mantas su programa „Čiuožki“, šoks „Tina dance“, „Hatora“ šokėjos, liaudies kolektyvai.

Anot organizatorių, mugės lankytojai galės ne tik pasilinksminti ir smagiai praleisti laiką klausantis muzikos, stebint šokėjų pasirodymus, sudalyvaujant rankos lenkimo varžybose, skaniausio šventės alaus rinkimuose, įvairiose rungtyse, viktorinose, degustacijose… Renginyje netrūks pramogų ir visai šeimai, visas tris dienas veiks pramogų zona. Svarbiausia renginio vinis – pirmą kartą Lietuvoje vykstantis tokio pobūdžio aludarių susibūrimas vienoje erdvėje ir jų prisistatymas visuomenei.

„Norime parodyti, kad esame ne tik krepšinio, bet ir aludarių šalis, nors apie tai dažnai ir negirdime. Neabejotinai tai taip pat dalis mūsų autentiško paveldo, kuris mena savą istoriją. Šioje mugėje tiek didieji, tiek ir mažieji šalies aludariai pristatys savo produkciją, kurią puoselėjo dar mūsų senoliai“, – sakė organizatoriai.

Taip pat mugės lankytojai galės paragauti skirtinguose Lietuvos regionuose gaminamų vaišių, bei pamatyti ir įsigyti buities rakandų.

Kategorijos: Kultūra, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė