Pasaulinės geografijos olimpiadoje lietuviai moksleiviai laimėjo aukso ir bronzos medalius (0)

Lietuvos komanda pasaulinėje geografijos olimpiadojeVokietijoje vykusioje 9-ojoje pasaulinėje geografijos olimpiadoje Lietuvos mokiniai pelnė vieną aukso ir vieną bronzos medalį, o absoliučioje įskaitoje užėmė devintą komandinę vietą.

Aukso medalį pelnė Vilniaus licėjaus mokinys Rimgaudas Stundžia (mokytoja Jolita Milaknienė),o bronzos medalį – Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos mokinys Paulius Miečius (mokytoja Laima Uosytė).

Olimpiadoje taip pat neblogai pasirodė, bet liko be medalių Gitana Grudytė iš Klaipėdos Ąžuolyno gimnazijos bei Augustė Ragelytė iš Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos.

Kiolne vykusioje olimpiadoje dalyvavo 32 valstybių komandos iš 5 žemynų, iš viso 124 dalyviai. Lietuvos mokiniai šioje pasaulinėje olimpiadoje dalyvauja penktąjį kartą, ir jau antrąjį kartą mūsų šalies jaunieji geografai pelno aukso medalį.

Mokinių komanda sudaryta po atrankos, kurią pavasarį organizavo Lietuvos geografijos mokytojų asociacija ir Lietuvos mokinių informavimo ir techninės kūrybos centras.

Mokinius į olimpiadą lydėjo ir jų papildomu bei kryptingu ruošimu rūpinosi geografas Rytas Šalna ir Vilniaus Naujamiesčio vidurinės mokyklos geografijos mokytojas ekspertas ir vadovėlių autorius Georgijus Sapožnikovas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė