Tropinė audra „Izaokas“ artėja prie Floridos (video) (0)

Kuba. BBC nuotr.

Kuba. BBC nuotr.

Tropinė audra „Izaokas“ (Isaac) jau pasiekė dalį Kubos ir Haitį. Dėl audros buvo atšaukti skrydžiai, nukentėjo naftos gavyba ir mažiausiai šeši žmonės žuvo Karibų jūros valstybėje Haityje.

JAV Floridos gyventojai jaučia artėjančios tropinės audros pirmuosius požymius – pajūrio gyventojai jau pastebi stiprėjantį vėją, lietų, yra elektros sutrikimų.

Kol kas tiksliai neaišku, kur tiksliai audra smogs gilyn į Šiausrė Amerikos žemyną. Meteorologai prognozuoja, kad nukentėti gali ne tik Florida, bet ir Luizianos ar Naujojo Orleano valstijos. Pasiekęs žemyninę dalį gali sustiprėti iki antros klasės uraganą, o vėjo greiti gali sustiprėti iki 170 km/h.

Kaip tik į Floridoje esantį miestą Tampą atvyks dešimtys tūkstančių respublikonų, kurie klausysis kalbų, dalyvaus vakarėliuose ir oficialiai savo partijos kandidatu į JAV prezidentus paskirs buvusį Masačusetso gubernatorių Mitą Romney, kuris lapkričio 6-osios rinkimuose varžysis su Baraku Obama.

Dėl artėjančios audros teko pakoreguoti susitikimo dienotvarkę ir viena diena pavėlinti. M. Romney sakė, kad suvažiavimo atidėjimas yra būtinas turint omenyje riziką.

httpv://youtu.be/lmSbnzXQc5g

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė