„Už Lietuvą Lietuvoje“ kviečia į Baltijos kelią (video) (13)

Baltijos kelias 1989 |efoto.lt, Rimvydo nuotr.

Baltijos kelias 1989 |efoto.lt, Rimvydo nuotr.

Rugpjūčio 23 d. Nacionalinis susivienijimas „Už Lietuvą Lietuvoje“ kviečia paminėti Baltijos kelio metines keliaujant vieninga automobilių koloną Baltijos keliu nuo Vilniaus iki Saločių.

Taip paminėti garsųjį tris nepriklausomybės siekiančias respublikas sujungusį Baltijos kelią buvo nuspręsta rugpjūčio 14 d. įvykusiame Nacionalinio susivienijimo „Už Lietuvą Lietuvoje“  Politinės tarybos posėdyje.

Apie šią akciją bus plačiau pranešta š.m. rugpjūčio 17 d., penktadienį, 10 val. įvyksiančioje spaudos konferencijoje Seime, kurioje dalyvaus Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarė Birutė Valionytė ir Seimo narys Gintaras Songaila bei kiti šio minėjimo rengėjai.

Tą nepamirštamą 1989 m. rugpjūčio 23 dieną 650 km ilgio rankomis susikibusių žmonių grandinė sujungė trijų Baltijos šalių sostines – Vilnių, Rygą ir Taliną. Šiuo nepaprastu susitelkimu ir vieningumu trys 50 metų Sovietų sąjungos okupuotos baltijos valstybės visam pasauliui pareiškė, kad laisvės siekis niekuomet neužgeso lietuvių, latvių ir estų širdyse ir, kad Stalino ir Hitlerio suokalbiu pavergtų trijų valstybių piliečiai yra ryžtingai nusiteikę kovoti už savo laisvę ir nepriklausomybę.

httpv://youtu.be/H9OncWnJU8c

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė