Vilnelės krantinė taps fotografijų parodos vieta (0)

Vilniaus žvilgsniai | organiz. nuotr.

Vilniaus žvilgsniai | organiz. nuotr.

Rugpjūčio 15 dieną Užupyje Vilnelės krantinė taps meninės akcijos-parodos vieta. Priešais „Užupio kavinę“ ir meno buveinę „Galera“ virš sraunios upės tėkmės bus iškabintos nuotraukos. Paroda, kurią rengia klubas „Fotokablys“, vadinasi „Vilniaus žvilgsniai“. Tai ant akmeninės krantinės eksponuojami fotografiniai žvilgsniai į sostinės gyvenimą. Pagrindiniai akcentai yra ne miesto gatvės ar architektūros linijos, bet žmonės. Vilniečiai juos pastebi aikštėse, skveruose, plačiose gatvėse ar vingiuotuose skersgatviuose, mato renginiuose. Ekspozicijoje – ir atpažįstami, ir nežinomi sostinės žmonės, kuriantys savitą miesto atmosferą.

Meninę akciją rengiantiems fotografijų autoriams nerūpėjo, kokiam socialiniam sluoksniui priklauso ar kiek sėkmingi jų nuotraukų herojai. Tai yra mūsų miesto veidai, be kurių sostinė būtų sunkiai įsivaizduojama.

„Fotokablys“ vienija įvairaus amžiaus ir profesijų žmones, kurių aistra yra fotografija. Vieniems tai – laisvalaikio pomėgis, kitiems – papildomas uždarbis, dar kitiems – pagrindinė veikla. Fotografijos entuziastų klubas įgyvendina įvairias idėjas, viena jų – ekspozicija „Vilniaus žvilgsniai“.

Parodos atidarymas – rugpjūčio 15 dieną, trečiadienį, 18 valandą.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė