V.Jurgilevičienė. Gal išgirs? (20)

Virginija Jurgilevičienė | Asmeninė nuotr.

Virginija Jurgilevičienė | Asmeninė nuotr.

Jei „Drąsos kelias“, „Lietuvos sąrašas“ ir „Už Lietuvą Lietuvoje“ eitų drauge, surinktų daugiau, nei pusę Seimo

Rugpjūčio 6 d. Vilniuje įvyko Nepartinio demokratinio judėjimo Tarybos susirinkimas. Susirinkimo, kuriam vadovavo NDJ pirmininkas P. Gylys, svarbiausias dienotvarkės klausimas – Seimo rinkimai, į kuriuos NDJ eina kartu su „Drąsos kelio“ partija.

Nuvykusi į susirinkimą kaip NDJ tarybos narė tikėjausi būti išgirsta, nes NDJ laukia sunkus ir galbūt ne čilinskiečių judėjimą naikinantis laikotarpis. Manau, kad visi, kurie eis į Seimą, bus juodinami, o daugiausiai klius Povilui Gyliui. Atsitraukti, pabėgti iš rinkimų negalima. Ką daryti, kad valdžią užgrobę klanai nesunaikintų „Drąsos kelio“ partijos, kaip tai jau padarė su Tautos Prisikėlimo partija? Valdžiažmogiai bet kokią kaina sieks išlikti valdžioje. Neringa Venckienė jiems yra pūlinys – jie neatleis buvusiai teisėjai už tai, kad viešino korumpuotą teismų sistemą. Tad kyla klausimas: ką būtų galima padaryti, kad nuostoliai būtų mažesni, kai prieš atėjusius į Seimą su „Drąsos kelio“ partija ims naudoti juodąsias technologijas? Mano galva, sąjungininkais bus tik neparlamentinių partijų nariai: „Lietuvos sąrašo“ partija ir kitų 4-ių partijų (Akstinavičius, Songaila, Matulevičius, Ozolas) koalicija  „Už Lietuvą Lietuvoje“ bei visuomenininkų atstovai.

Paties P. Gylio pamąstymai, kad D. Kuolys, įkūręs partiją, skaldo rinkimines jėgas, atrodo keistai: negalima skaldyti to, ko nebuvo ir nėra. Visa Lietuva tikrai nebalsuos už „Drąsos kelio“ partiją. Pats „Drąsos kelias“ niekada neparodė iniciatyvos suformuoti vieningą rinkimų frontą. Birželio 17 dieną Garliavoje susitikome su „Drąsos kelio“ partijos pirmininku J. Varkala, A. Skučiene, I. Malinauskiene, kurie teigė, kad „Drąsos kelias“ neis į jokias koalicijas, nes tada reikės surinkti 7 % rinkėjų balsų. Būtent „Drąsos kelio“ partija atsisakė plačios neparlamentinių partijų koalicijos. Vienintelis kelias gelbėti Lietuvą – kviesti nuo parlamentinių partijų nukentėjusius piliečius eiti į rinkimus po neparlamentinių partijų vėliavomis. Nemaža tautos dalis mano, kad valdžia elgėsi nedorai, kai organizavo apkaltą prieš tautos išrinktą prezidentą R. Paksą, nužudė aukšto rango saugumo darbuotoją V. Pociūną ir pan. Supuvusią teisinę sistemą atskleidė tikrai ne Garliavos tragedija – ši antidemokratinė, antikonstitucinė teisinė sistema Lietuvoje klesti visus dvidešimt metų.

Tad kyla klausimas: kokia politinė jėga gali atstovauti Lietuvos piliečiams, skaudžiai išgyvenantiems susidariusią padėtį? „Drąsos kelio“ partija? Sunku pasakyti, nes susitikime supratau, kad jiems aktuali tik viena problema – mergaitė. Galiu tik spėlioti, kodėl „Drąsos kelio“ partijai kitų piliečių problemos ne tokios svarbios arba kodėl ji nenori plačios koalicijos? Manau, kad visa tai vyksta ne be neaiškių konsultantų, kurių tikslas – sužlugdyti ir „Drąsos kelio“ partiją, ir visas atgimimo jėgas, kad šios nelaimėtų daugiau nei 70 mandatų Seime.

Štai kodėl kreipiausi į NDJ pirmininką P. Gylį prašydama ieškoti sąlyčio taškų su „Lietuvos sąrašo“ partijos vedliu D. Kuoliu. Manau, geriausi sąjungininkai bus tie Seimo nariai, kurie priklausys nesisteminėms partijoms: ir „Lietuvos sąrašo“ partijai, ir 4-ių partijų koalicijai.

Tarkime, agituosiu eiti į rinkimus ir balsuoti už „Drąsos kelio“ partiją. Ar elgsiuosi garbingai, jei agituosiu gerai žinodama, kad „Drąsos kelio“ partijos laukia viešas pažeminimas, tyčiojimasis per televiziją, radiją, spaudą? Bus rodomos pseudofilmuotos medžiagos apie „Drąsos kelio“ partijos narius, girdi: kaip galite balsuoti už tokią kvailių partiją ar pasirinkti tokius amoralius lyderius… Žmonės ir taip jau papiktinti nuolat viešinamomis seimūnų „nuodėmėmis“. Kai bus viešai žeminama „Drąsos kelio“ partija ar jos nariai, žmonės dar labiau nusivils esama valdžia, Seimu… Tačiau būtent tokio scenarijaus valdžiažmogiai ir nori – jie taip elgiasi su rinkėjais jau dvidešimt dvejus metus. Kad išliktų, klanui tereikia, kad tauta į Seimą išrinktų tik apie dešimt-dvidešimt kandidatų iš „Drąsos kelio“ partijos, ir manau, kad tiek jų tikrai pateks į Seimą. Bet kas toliau?.. Išties buvo skaudu, kai NDJ pirmininkas į mano teiginį, kad partija sulauks Valinsko partijos likimo, atsakė: mes ne artistai ir mums taip nenutiks.

Manau, kad mums tėra vienintelis kelias – nebegyventi pagal valdžiažmogių sukurtą politinio gyvenimo scenarijų. Tauta turi išsirinkti mažiausiai 71 deputatą. Tai įmanoma padaryti, jei „Drąsos kelias“, „Lietuvos sąrašas“ ir Nacionalinis susivienijimas „Už Lietuvą Lietuvoje“ eis drauge. Kol kas klanas laimi, nes įgyvendinami tik jam palankūs politiniai sprendimai. Dar yra vilties, kad šį rudenį į Seimą ateis naujosios jėgos ir sudarys visų taip laukiamą demokratinių, dar nebuvusių valdžioje jėgų koaliciją.

O šiuo metu svarbiausia išlaikyti padorumą ir pagarbą visoms neparlamentinėms politinėms jėgoms. Mums, paprastiems piliečiams, jau nusibodo kęsti valdininkų savivaliavimą, melą, tautos niekinimą, skurdinimą… Štai kodėl prašau visų demokratinių jėgų, visų pažangių judėjimų: susivienykime, bendradarbiaukime – tik taip pasieksime pergalę.

Virginija Jurgilevičienė yra Nepartinio demokratinio judėjimo Tarybos narė

„Atgimimo aikštės žinios“, 2012 08 11

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , .

20 komentarų

 1. Abejoju:

  autorės politiniu išprusimu, jeigu ji sulygina Pakso atsatydinimą ir Pociūno nužudymą.

  • Marija:

   Sugretinimo pagrindas – labai paprastas: ir vienu, ir kitu atveju už tai niekas neatsako…

   • Giedrius:

    “Drąsos kelias” – kelias į valdžiažmogius; deja, – kaip ir visi kiti politjudėjimai.
    Kelias valdyt …į kurį keliasi, t.y. kelia ir patsai buv. ryškus urm’o “valdžiažmogis”
    PGylys. Pasaka apie drakonus nesibaigs niekuomet: išėjai į drakoniuko kelią,
    – būsi išrinktas, juo tapsi. Tai nebaisu. Tokia drakoniškai drąsi tikrovė (realybė).
    Bet:
    naujokų terpę pasigviešęs “traukt valdžiažmogis” už savą 20 metų kolaboravimo
    okupaciniam bolševikyne NARIU, turi truputuką būt nuleistas (опущен) sąraše,
    bent 20 vietikių…. NE MAŽIAU.
    Tik tuomet “Drąsos kelias”, ir po kitų panašių derinių, galės kelią pradėt.
    Dabar “valdžiažmoginis” drakoniūkštis su ddpistiniu ir bolševikistiniu tvaiku
    – TIESIOG SAVIMI UŽGULĘS kelią.
    Faktas.
    Apie kitus ir kitų sąrašus lai rašo visi kas pajėgūs JIEMS PADĖT apsivalyt prieš rinką.
    Taigi, būsimieji ir buvusieji, sąrašiniai, lietuviniai ir kt. čia pažangieji valdžiažmogiai
    – kelkite
    Lietuvą
    ir būsit išrinkti.
    (O sąvoka pateks…
    gal kitoms paskirtims labiau 🙂 )

 2. Kažin:

  Beje, esate neteisi, teigdama, kad teismų sistemos korumpuotumą viešino Venckienė. Gerai prisimename, kad teismų sistemos korumpuotumą viešino ne pati Venckienė, o tai darė žiniasklaida, kuri korumpuotumu yra įtariama ne mažiau už teismų sistemą.
  Taigi, iš tikrųjų Venckienės pastangų čia yra mažiausia. Tokia savo propaganda garotės panaši į sovietinį propagandistą, kuomet viskas, kas buvo daroma buvo priskiriama komunistų partijos ar jos lyderių nuopelnams.

 3. Mintis:

  “kad rūpi tik viena mergaitė”-supratot labai mažai,tiksliau-nesupratot nieko.Nieko nepasakė Jums ir viešai skelbiama programa?Turėjote galimybę suprasti daug,suprasti esmę,bet tai dėl kažkokių priežąsąsčių neįvyko.:)))
  Tobulėjimui ribų nėra.Tikėsimės.

 4. kral:

  http://vaikai.info/index.php/transliacijos-menu Veikia chatas.Laukiame draugisku, paprastu geros valios zmoniu .Diskutuojame apie ivykius Lietuvoje ir kitur.

 5. tikras lietuvis:

  Autorė meluoja – a.a. K.Čilinskas siekė, kad Nepartinis demokratinis judėjimas neitų į jokius rinkimus ir nesiektų jokios valdžios.

 6. Algirdas K.:

  Gerbiu veiklios principingos klaipėdietės Virginijos darbus ginant Deimantę , stiprinant NVO gretas ir pan….
  Bet ,šį kartą jos tekstas mane nuliūdino…
  Po registracijos penktadienį šis emocionalus gerb.Virginijos tekstas,mano manymu, mažai konstruktyvus ….
  Kokia prasmė dabar,pavėluotai , po penktadienio registracijos VRK , vėl kviesti vienytis ?
  Kam ieškoti kaltų, pirmiausiai subjektyviai kritikuojant DK ir piešiant jai liūdną pabaigą?
  Kam vidines NDJ diskusijas vertinti ir viešinti kitiems?
  Ir ,manau, Virginija, mažai žino apie buvusias derybas dėl bendros koalicijos..Nes kuo daugiau žinai, tuo sunkiau būti kategoriškam.Kas mažai žino, tas greitai suranda tokius ,,kaltininkus”, kuriuos pasufleruoja iš esmės širdis…
  Kam reikia Kuolio veiksmų prasmę vertint vėl ir vėl (Gylio nuomonę iš NDJ posėdžio plėtojant ..)Dabar neracionalu ,manyčiau , ieškoti kaltų ir pranašauti liūdnas baigtis politikos naujokams bei kurti sąmokslo teorijas naudingas tik sistemai…Racionalu linkėti susiburti po rinkimų , racionalu vardinti reformas ,kurių siekiant galėtų po rinkimų geriečiai Seime burtis.
  Racionalu kviesti dirbti išsijuosus ir kolegiškai per rinkimus nesistemininkams,racionalu siūlytis kam nors iš jų realią talką ir siūlyti idėjas rinkimams
  Neracionalu lieti kartų apmaudą ir ne galvoti apie dabarties kelią, o vis gręžiotis atgalios..
  Tai, kad veidmainingasis , prieš visuomenininkus nukreiptas ir galimai su ivairiomis spec .tarnybomis siejamas ,,Karštas komentaras ” mielai patalpino chaotišką , neįžvalgų , iš esmės prieš pagrindinę antisisteminę jėgą- DK nukreiptą Virginijos tekstą, rodo kad jos padrikais subjektyviais pastebėjimais naudojamasi esamos sistemos naudai…
  Patyręs doras politikas klaipėdietis N.Puteikis ,manau, klaipėdietei gerai visuomenininkei Virginijai galėtų patarti ar reikia tokias nebrandžias mintis brukti KK- mūsų visų oponentui…
  Algirdas Karčiauskas (Alkas)

 7. Bugailiškis Prūdas:

  Deja, Puteikis ir Jurgilevičienė Klaipėdoje organizavo Drasos Kelio skaldymą. Apgaulės būdu buvo renkami parašai atseit Drasos Keliui palaikyti, o po to buvo siunčiami raštai, kad neva šie pasirašiusieji įgalioja D. Kuolį steigti naują Lietuvos Sąrašo partija.Kiek man žinoma PUTEIKIS KARTU SU KUOLIU ŠIA AFERĄ ORGANIZAVO VISOJE LIETUVOJE.

  Man šlykštu, visur vien veidmainystė, melas ir apgaulė
  Stanislovas Stulpinas

  Būtent tie, kurie garsiausiai kalba apie taip trokštamą vienybę, tie daugiausiai ir skaldo, kadangi net nesitardami su savo bendražygiais, čia pat jiems už nugaros kūrė besidubliuojančią partiją „Lietuvos sąrašas“ ir užsiima kitai nešvariais dalykais. Bet argi tokie prieštaringi veiksmai gali ką nors suvienyti?!..

 8. ------------:

  Na, jau Pakso tai nereikėtų kišti. Niekada nepamiršiu, kad tai buvo labai žemos kultūros žmogus, patekęs į labai aukštą porstą. Jau vien jo ištarta frazė ”šikau ir tapšnojau” darg ką pasako. O kur Borisovo, Ačo nešvarūs reikaliukai po Pakso priedanga? Fu-u-u.

 9. suomis:

  Niekada netikėjau Gyliu, netikiu ir dabar.

 10. Pensininkas:

  Mano manymu ir DRĄSOS KELIAS ir UŽ LIETUVĄ LIETUVOJE yra vienodo lygio antisisteminės ir antiklaninės politinės jėgos. Todėl šių politinių jėgų atstovai apie vienas kitą turėtų atsiliepti tik gerai arba nieko.

 11. Virginija Jurgilevičienė:

  Kodėl nesivienija nebiudžetinės partijos:

  Nėra jokio skaldymo, nes negalima skaldyti to ko nėra ir nebuvo, o tai vienybės. Ydingai suvoktą tikrovę pateikti kaip tiesą gali tik priešiškos nedoros jėgos. A. Skučienei telefoninio pokalbio metu bandžiau įrodyti, kad tikrai atėjau, dalyvavau įvairiose mergaitės palaikymo akcijose ne todėl, kad mergaitės gaila, bet todėl, kad valdantieji eilinį kartą tyčiojasi iš teisinės sistemos, kurią valstybė kūrė dvidešimt metų. Manau, kad asmeniškai nukentėjau per valdžiažmogių organizuotą pučą. Man tai tebėra kraujuojanti žaizda. Todėl ir dalyvavau ir dalyvausiu visuose renginiuose skirtuose Garliavos įvykiams.
  A. Skučienės išsakyta jos tiesa, kad mes pasinaudojome mergaite ir darome iš to politiką, leidžia teigti, skirtingai suvokiame įvykius Po to kai išklausiau jų tiesas, manau, kad šiandien neįmanoma diskutuoti, ir siekti galimybės, kad N. Venckienė ir jos aplinka suprastu, jog mes, įvairių klano nedorų poelgių aukos, turime teisę priminti valdžiai jos antikonstitucinius poelgius, kaip antai pučą arba susidorojimą su aukštu saugumo darbuotoju V. Pociūnu.
  N. Venckienės aplinkos nenoras matyti visą valdžios nusikaltimų spektrą verčia ieškoti kitų, nesančių valdžioje, partijų.
  Kodėl N. Venckienės aplinka atsisakė koalicijų su neparlamentinėmis partijomis? Kai tokia koalicija yra reikalinga kaip gryno oras. Uždusime visi. Ką daryti?
  Suprantu, kad politikoje N. Venckienė naujokė, bet nėra naujokai rinkėjai. Kaip turi suprasti rinkėjas, kai į Seimą išrinktos naujokės neparlamentinės partijos, t.y. A. Paulausko Naujoji sąjunga nebeegzistuoja, kaip ir A. Valinsko Tautos Prisikelimo partija.
  Jei naująsias partijas senosios partijos, kurios valdo teisėtvarką bei kitas jėgos struktūras, sunaikina kaip nereikalingus konkurentus, tai toks pat likimas laukia ir naujų partijų, kurios eina šiandien į rinkimus, kai tik pateks į Seimą.
  Lengviausia pašalinti yra tokią partiją, kurios vedlys yra silpnas, na pavyzdžiui A. Paulauskas, kuris leido save paversti paštininku – nešė pažymą apie prezidentą R. Paksą.
  N. Venckienė viena silpna, tačiau jei šalia Kuolys, dar ir ketvertukas, toku atveju pasidaro stipri ir pavojinga jėga, partijoms esančioms valdžioje.
  Klanas šiandien tik kiršina naująsias politines jėgas, o kai jos pateks į seimą – naikins. Taip mąstančių rinkėjų yra nemažai. Ar įsiklauso NDJ taryba į mano prognozes, kurios yra paremtos Lietuvos politinio gyvenimo istorija?
  Manau, kad apie tai privalome kalbėti daug ir garsiai, nes taip susilpninsime klano smūgius Drąsos kelio partijai, o tuo pačiu ir NDJ.
  Argi neteisybę suprantame kitaip? Juk ir P.Gylys, ir D.Kuolys ir N.Venckienė, ir G.Songaila ir A.Medalinskas ir t.t. teisininkų draudimą apskųsti N. Venckienei Kėdainių apylinkės teismo sprendimą suprantame vienodai – kaip neteisingumą. Manau, kad visi esame pašiurpę nuo teisinės sistemos griovimo. Teisingumą prižiūrintieji ir valdantieji pastoviai teigia, kad negalime kištis į teismų darbą, nes Lietuvoje teisingumą garantuoja pakopinė teismų sistemą. Tačiau vieną sako, o kitą daro.: ilgai draudė N. Venckienei skųsti Kėdainių teismo sprendimą, ačiū Dievui ji vis tik įrodė, kad turi tokią teisę ir buvo perduotas skundas Klaipėdos apygardos teismui. N. Venckienė Klaipėdos apygardos teismo sprendimą apskundė Aukščiausiam teismui. Neįsiteisėjusį sprendimą vykdė antstolė su 240 policininkų.
  Todėl tik laimėjus daugiau negu 71 mandatą neparlamentinėms partijoms galima tikėtis, kad teismų pakopinės sistemos laužytojai bus nubausti, tai yra atstatytas teisingumas. Jei laimės kokį trisdešimt mandatų, tai tie, kurie griauna šalies teisinę sistemą išsityčios, sutryps ir toliau vykdys teisinės sistemos naikinimą.

  Virginija Jurgilevičienė

 12. Sigitas Martinavicius:

  AR TROKSTANTYS TIESOS IR TEISINGUMO POLICININKAI YRA BUKI?Kalbu, žinoma, ne apie visus Lietuvos policininkus. Tik tuos, jau remiančius pseudo-politinius judėjimus, arba bandžiusius juose dalyvauti. Dabar, turint faktus, galima įrodyti, kad jie buvo apmauti. Visi iki vieno. Išnaudoti visi iki vieno. Išspirti lauk visi iki vieno. Kaip sakė filosofas Bertrand Russell’as: „Prie diktatūros kvailiai turi teisę valdyti, prie demokratijos – balsuoti“.
  Tai – tiksli žinomo šoumeno Arkadijaus Vinokuro citata, įskaitant pavadinimą. Aš pakeičiau joje vienintelį žodį – vietoje „menininkas“ įrašiau „policininkas“. Bet šįkart ne apie šoumeną.
  Pažįstu daug puikių policininkų ir žinau, kad didžioji dalis pareigūnų yra savo srities profesionalai ir gerai atlieka jiems patikėtą sunkią pareigą. Man labai gaila, kad mūsų dabartinė valdžia taip ir nesugebėjo jiems suteikti gerų tarnybos sąlygų ir padoraus atlyginimo, kad gindami visuomenę nuo nusikaltėlių galėtų jaustis įvertinti ir saugūs. Nors mes, visuomenė, to ir reikalavome, stovėdami basi ant Laisves alėjos grindinio. Suprantu, kad alkanus ir apskurusius pareigūnus lengviau valdyti ir jais manipuliuoti. Juk už tūkstantį litų rimti, sąžiningi, dori neis dirbti, o dirbantys – ieškos galimybės išeiti į privačias struktūras. Tie, kurie neišeis, o sąžiningai atliks savo pareigas, informuos apie vadovų daromus nusikaltimus – bus „užtampyti po teismus“. Tokia dabartinės valdžios pozicija.
  Štai ir turime rezultatą: policija pasitiki gal penki procentai visuomenės, kaip ir Seimu ar visa teisėtvarka. Ir tai valdžiai labai patogu, nes suskaldę Lietuvą pagal profesijas, pažiūras, nualino piliečių bendruomenę. Skaldyk ir valdyk. Tada gali viena ranka vogti, daryti kitus nusikaltimus, vilkinti bylas, dengti savus ir pakišti po teisėtvarkos mėsmale neįtikusius ar pasipriešinusius valstybininkų klanui, o kita – kaltinti visuomenę, teisėtvarką.
  Manau, tai ir yra politinė korupcija. Didžiausia dabartinės Lietuvos problema, kaip aštuonkojis apraizgiusi visas gyvenimo sritis – teisėtvarką, švietimą, ekonomiką, teismus, policijos vadovus, valdiškas įmones, savivaldybes, mokyklas, darželius, šeimą ir t. t.
  Norint tą aštuonkojį įveikti, reikia nusukti jam galvą. Sustabdyti nusikaltimą, daromą valstybės vardu, prieš visą visuomenę – policininką, mokytoją, bibliotekininkę, teisėją, prokurorą ir t. t. Tai sudėtinga, nes korupcija apraizgiusi didžiąją dalį korumpuotos valdžios paskirtų vadovų, kurie privalo tai valdžiai pataikauti, kad patys nebūtų įmesti į jos kontroliuojamą teisėtvarkos mėsmalę. Todėl vadovai beveik neturi pasirinkimo – tik paklusti ir tapti valdžios nusikaltimo prieš visuomenę bendrininkais.
  Taip pat ir vykdant nusikaltimą, kuriuo, kaip teigiama prezidentei pateiktose Visuomeninės komisijos išvadose dėl smurto akto Garliavoje, pasikėsinta į Lietuvos konstitucinę tvarką:
  „komisija, įvertinusi virš 50 žodinių ir raštiškų liudijimų, taip pat gausią vaizdo ir garso medžiagą, konstatuoja, kad vykdant Kėdainių rajono apylinkės teismo 2011 gruodžio mėnesio 16 dienos sprendimą, buvo prievarta pasikėsinta į Lietuvos Respublikos konstitucinę tvarką.
  Kėdainių rajono apylinkės teismo 2012-03-22 nutartis be prievartos perduoti mergaitę biologinei motinai 2012-05-17 buvo įvykdyta naudojant smurtą ir prievartą tiek prieš pačią mergaitę, tiek prieš neliečiamybės statusą turinčią jos globėją teisėją N.Venckienę, tiek prieš piliečius.
  Tai reiškia, kad vykdant teismo sprendimą valstybės vardu, naudojant prievartą buvo pažeisti Lietuvos Respublikos Konstitucijos 3, 20, 21, 22, 23, 25, 29, 33, 36 ir 114 straipsniai. Taip pat buvo šiurkščiai pažeisti Jungtinių Tautų Vaiko teisių konvencijos 12, 19 ir 34 straipsniai ir jos nuostatas įtvirtinantys nacionaliniai teisės aktai (Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 3.164 str., Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 764 str. ir kt.).
  Komisija turi pakankamai duomenų teigti, kad vykdant teismo sprendimą buvo nepagrįstai pažeidžiama žmonių laisvė judėti, nepagrįstai žalojami žmonės, žeminamas jų orumas, su jais žiauriai elgiamasi, pažeidžiamos žmonių nuosavybės teisės, viešai skleidžiama dezinformacija, nesilaikyta nuostatos, kad pareigūnams visi asmenys lygūs, be Seimo leidimo suvaržyta teisėjos N.Venckienės laisvė, taip pat išreikšta aiški nepagarba Valstybės vėliavai.
  Komisija atkreipia dėmesį, kad toks prievartos naudojimas ir Konstitucijos pažeidimas valstybės vardu vykdytas organizuotai, iš anksto tam ruošiantis ir į šiuos neteisėtus veiksmus įtraukiant daug valstybės pareigūnų iš įvairių valstybės ir savivaldybės institucijų, taip pat iš anksto tariantis ir ruošiantis, kaip nuslėpti panaudoto smurto pėdsakus: be teismo sankcijos nusuktos name įrengtos vaizdo kameros, iš patalpos buvo šalinami prievartos panaudojimą galėję paliudyti asmenys, paruošti pridengiamieji skydai ir pan. Atsižvelgiant į tai, komisijos nuomone, kiekvieno šio prievartos akto dalyvio – nuo organizatorių iki vykdytojų – veiksmai turi būti atitinkamai įvertinti tiek Baudžiamojo kodekso, tiek Civilinio kodekso bei kitų teisės aktų požiūriu.“
  Tačiau vyksta atvirkštinis procesas – atviras politinis susidorojimas su valdžios klanui neįtikusia, jo nusikaltimams pasipriešinusia Lietuvos šeima (Neringa Venckiene, Laimute ir Vytautu Kedžiais, Audrone Skučiene). Šeima, kaip žinia, yra visuomenės pagrindas. Tad galima sakyti, kad vyksta susidorojimas ir su Lietuvos visuomene. Siekdami nuslėpti savo nusikaltimus, valdžiažmogiai tam naudoja valdžios instrumentus. Tai atviras pasikėsinimas į Lietuvos Konstituciją ir nepriklausomybę. Visai šeimai keliamos mistinės bylos, pateikiamos absurdiškos, milžiniškos sąskaitos, pas gulinčius ligos patale specialiai siunčiami prokurorai. Naudojamos visos priemonės, kad ši šeima ir visuomenė būtų įbauginti – „Nesipriešinkite! Sunaikinsim!“. Tokių priemonių niekada nenaudojo prieš tikrus, rimtus nusikaltėlius. Bylos, susijusios su klano nariais, tiriamos metų metus, kol sulaukia senaties, nes tai savi klano nariai. Paskutinė žinia tiesiog šokiruoja, daro gėdą policininko profesijai. Pateikiu citatą iš straipsnio:
  „Policijos pareigūnas, kuriam Drąsiaus Kedžio teta Audronė Skučienė, kaip įtariama, bandė nuplėšti kaukę, pateikė 10 tūkst. litų neturtinės žalos ieškinį. Gavusi ieškinį, prokuratūra laikinai apribojo A. Skučienės teises į trijų kambarių butą. Jeigu teismas patenkintų ieškinį, jis būtų išieškotas iš A. Skučienės turto. Kauno rajono policijos komisariato viršininkas Romas Oželis penktadienį BNS sakė, kad prokurorė buvo surašiusi tokį nutarimą ir pareigūnams buvo pavesta jį įteikti A. Skučienei. BNS žiniomis, policininkas, kuris pateikė ieškinį A. Skučienei, baudžiamojoje byloje yra pripažintas nukentėjusiuoju ir civiliniu ieškovu.“
  Pacituosiu ir dalį po šiuo pranešimu parašyto skaitytojo komentaro:
  „240 iki dantų ginkluotų, į svetimą kiemą įsiveržusių ir žmones gąsdinusių smogikų būrys reikalavo 80 tūkstančių už “atliktą darbą”… Dabar jau atlygio reikalauja tie, kurie įsiveržė į butą… Negi pasiekėte tokį lygį, kad jūsų protai visiškai aptemo??? Žiūrėkite filmuotą medžiagą, jei reikia, žiūrėkite tol, kol pamatysite tai, ką mato žmonės: ir vienu smūgiu pargriautą močiutę, ir komandą Stankūnaitei pulti, ir smūgį Skučienei, ir močiutę apsikabinusią, klykiančią mergaitę, ir močiutės žodžius, kad mergaitė iš čia niekur neis… Nes plėšikai atėjo kaip vagys, paslapčia, nepranešę globėjai, kuri vienintelė turi teisę vykdyti teismo sprendimą.“
  Tai, ko čia klausiama, aktualu visiems policijos pareigūnams. O eilinių pareigūnų norisi paklausti – kiek leisitės, kad jus mulkintų korumpuoti vadovai, kodėl einate obuoliauti su velniu? Jūs esate Lietuvos visuomenės dalis, mes norime jus gerbti ir jausti dėkingumą, kad rūpinatės mūsų saugumu. Norime, kad turėtumėte visuomenėje autoritetą, kaip yra kitose šalyse. Neleiskite savęs įtraukti į valdžiažmogių vykdomą nusikaltimą, būkite su visuomene, būkite jos dalimi.
  Tai ir yra atsakymas, kaip įveikti politinės korupcijos aštuonkojį – visiems būti vieningiems, šeima už šeimą, kaimynas už kaimyną, policininkas už mokytoją, kaimas už miestą. BŪKIME VIENINGI, gerbkime, mylėkime vienas kitą. Eikime rudenį į rinkimus, išmeskime lauk valdžiažmogius, korumpuotus politikus, išrinkime naujus – sąžiningus, aktyvius piliečius. O išrinkę aktyviai dalyvaukime Lietuvos valdyme, tada nebus išvogtas Lietuvos biudžetas, skriaudžiamos Lietuvos šeimos, o policininkai, mokytojai, pensininkai ir kitų profesijų atstovai bus gerbiami ir gaus už savo darbą deramą atlygį.

 13. Laukiu:

  Ponia, kas Jums suteikė teisę sapalioti nesąmones paprastų Lietuvos piliečių vardu. Esu paprastas, bet nesiruošiu prisidėti prie žudikų partijos, prie Lietuvos isterikų klano ir prie nukvakusių politikų kliedesių. Kalbėkite už save, bet geriausia būtų, kad sėdėtumėte užpečky.

  • Pamok-yk:

   Ir nepyk taip, ant nelaimingųjų (pats bene tokiu būdams).
   Žudikų partija “etaloninė” – istoriškai buvusi bolševikų,
   joje tautų gausa naudžiai susispietusi išlaiko dar ligi šiol
   savo vaduką ANT ŽEMĖS pačioj Maskvoj (turbūt ir be šios žinios esi?)
   Atsakomybė už sovietnusikaltimus jau prieangy; tačiau ne rusui, latvių strielokui,
   lenkui, lietuviui, gruzinui aišku…, bet bolševikų darytojui “ispolniteliui” už tai jei nusikalto.
   Tautos, šalys ir miestai nusikaltimų nadaro; daro žmo…, žmo… žmoNIŲ
   santvarkose žmonės (tuos milijonų gyvybių, ypač holodomoru Ukrainoje, naikintojus
   – atskirus /po vieną/ “istribitelius” net žmonėmis vadint-įrašyt ranka nekyla).
   Papyk, papyk, pamokyk ir Ponią; tai ir mes iš kokios
   sąmonės be kliedo gal ką įgebėsim padedant “Laukiu”.

 14. Kažkaip keistai atrodo...:

  Suprantu ir palaikau mintis atnaujinti Lietuvos politinę sistemą, bet keistai atrodo vienas, esminis dalykas.
  Šalia sėdi ir viens kitam palaikymą reiškia nusikalstamos LDDP vyriausybės užsienio reikalų ministras Gylys. Užsienio reikalų ministras to laikotarpio, kai buvo sunaikinta Lietuvos ekonomika ir kaip reikia sudėlioti į reikiamas vietas senieji KPSS kadrai.
  Šalia sėdi Matulevičius. Nuožmus Pakso ir Borisovo reikalų gynėjas. Susidedantis su tais, kuriuose įžvelgia aiškią politinę naudą sau.
  O kompanijos karūna, Medalinskas. Kas domisi šio veikėjo politine karjera, tai labai aiškiai matyti, kad eis ten, kas daugiau moka ar kur gali “nemokamai pasišildyti”. Gatvėje tokius vadintų seniausios profesijos vardu.
  Nekalbu apie dar ne vieną, tiesiog iš nuobodulio prisidėjusį veikėją.

  Ponai VISUOMENININKAI, tai kaip tikėti jūsų gerais norais, kai vaizdžiai tariant į krūvą sušluotos visos seniai pamirštos politinės šiukšlės ir iš jų bandoma gaminti “ekologišką politinį produktą”?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė