Signatarai ir visuomeninkai surengė spaudos konferenciją „Kaip galime išplėtoti kovą už teisingumą“ (audio, video) (19)

Alkas.lt nuotr.

Alkas.lt nuotr.

Rugpjūčio 10 d., 10 val. Vilniuje, Seimo spaudos konferencijų salėje įvyko spaudos konferencija „Kaip galime išplėtoti kovą už teisingumą“. Dalyvavo:  Nepriklausomybės Akto signatarai ir Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nariai, judėjimo „Už Teisingumą“ iniciatyvinės grupės nariai Bronislovas Genzelis, Romualdas Ozolas ir Alvydas Medalinskas.

„Pusės metų veiklos patirtis judėjimo „Už Teisingumą“ parodė, kad būtina ieškoti naujų formų, praplečiant šią veiklą. Kokios tai turėtų būti veiklos formos, apie tai ir kalbėsime šioje spaudos konferencijoje.

Taip pat pranešime apie naują Vilniaus policijos vadovų bandymą susidoroti su  judėjimo „Už teisingumą“ iniciatyvinės grupės nariais, valstybės Nepriklausomybės kūrėjais“, – sakė iniciatyvinės grupės „Už teisingumą“ narys A.Medalinskas.

Alkas.lt primena, Sąjūdžio pradininkus B.Genzelį, A.Medalinską, R.Ozolą buvo  siekiama nubausti už šių metų kovo 17 d. esą ne laiku ir ne vietoje surengtą mitingą prie Seimo, kuriame keli tūkstančiai žmonių pareiškė paramą vasario mėnesį atleistiems Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovams Vitalijui Gailiui ir Vytautui Giržadui. Mitingo dalyviai reikalavo šiuos pareigūnus iš darbo pašalinusio tuometinio vidaus reikalų ministro Raimundo Palaičio atstatydinimo. Raginę Tautą nesitaikstyti su neteisingumu Lietuvoje sąjūdininkai patys juo buvo apkaltinti. Jiems grasinama bauda nuo 500 iki 2000 litų arba administraciniu areštu iki 30 parų.

Nors šių metų birželio 29 d.Vilniaus miesto 2-ame apylinkės teismas nutraukė šią administracinio teisės pažeidimo byla ir Sąjūdžio pradininkus išteisino, tačiau Vilniaus policijos vadovybė šį teismo sprendimą apskundė apeliacine tvarka Vilniaus apygardos teismui.

Žiūrėkite spaudos konferencijos vaizdo įrašą:

httpv://youtu.be/b7AZQtY2Ldw

httpv://youtu.be/-TLIlqGNcsc

httpv://youtu.be/n-iCCwAUQO0

httpv://youtu.be/wkd0tcobd6M

Klausykite spaudos konferencijos garso įrašo:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė