Apskritojo stalo pirmininku išrinktas R.Ozolas (0)

Apskritojo stalo pirmininkas R.Ozolas

Apskritojo stalo pirmininkas R.Ozolas

Rugpjūčio 8 d. vakare, Seimo rūmuose įvyko Apskritojo stalo (AS) posėdis. Jame dalyvavo judėjimo „Už teisingumą“ iniciatyvinės grupės atstovai, parlamentinės grupės „Už teisingumą Lietuvoje“ nariai ir Nacionalinio susivienijimo „Už Lietuvą Lietuvoje“ atstovai.

Šiame posėdyje buvo renkamas nuolatinis Apskritojo stalo pirmininkas. Juo tapo nepriklausomybės akto signataras Romualdas Ozolas. Apskritasis stalas nutarė Seimo rinkimuose remti nacionalinio susivienijimo „Už Lietuvą Lietuvoje“ koalicinį sąrašą.

Taip pat buvo nutarta, jog Apskritasis stalas ir prieš rinkimus ir po rinkimų veiks kaip visuomenės ir politikų dialogo vieta, neformali politinių konsultacijų ir visuomeninės priežiūros institucija, siekianti kuo platesnio visuomeninių organizacijų ir piliečių dalyvavimo keičiant Lietuvos politiką.

Apskritojo stalo pirmininko R.Ozolo nuomone svarbiausias tikslas – taip pakeisti šalies politinį kursą, kad tautos ateitis, jos gerovė taptų svarbiausiu iššūkiu, kuris būtų sugrąžintas į viešąjį gyvenimą kaip svarbiausia valstybės pareiga.

Apskritajame stale Nacionalinio susivienijimo  „Už Lietuvą Lietuvoje“ atstovai informavo apie tai, kad jau šį savaitgalį jungtiniame susirinkime, dalyvaujant visuomeninkams, numatoma patvirtinti rinkimų į Seimą koalicinį sąrašą.

Kategorijos: Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė