„Lietuvos sąrašo“ partija Seimo rinkimuose kandidatų sąrašo nekels (4)

D.Kuolys ir G.Umbrasas. Alkas.lt nuotr.

D.Kuolys ir G.Umbrasas. Alkas.lt nuotr.

BNS išplatintame pranešime skelbiama, kad jauniausia Lietuvos partija „Lietuvos sąrašas“  ketina dalyvauti Seimo rinkimuose, tačiau savo kandidatų sąrašo nekels. Apie tai pranešė pirmininkas Darius Kuolys.

Pasak jo, partija „Lietuvos sąrašas“ yra savita, todėl ir dalyvavimas rinkimuose yra savitas. Planuojama nekelti kandidatų sąrašo, o dalyvauti keliose vienmandatėse apygardose.

Partijos pirmininkas neatsakė kas konkrečiai bus siūloma kandidatais ir į kurias apygardas, bet pats dalyvauti rinkimuose neketina. Tai turės nuspręsti „Lietuvos sąrašo“ tarybos nariai.

D.Kuolys tvirtino, kad partija taip pat kvies savanorius stebėti spalį vyksiančius Seimo rinkimus, kad šie tikrai būtų skaidrūs.

Pagal įstatymus partija gali nekelti savo kandidatų sąrašo, tačiau kandidadauoti vienmandatėse apygardose. Tiesa, atstovai į agitacines laidas nebus kviečiami.

Rugpjūčio 10 dieną, Vyriausioji rinkimų komisija baigia politinių kampanijų dalyvių registravimo dokumentų priėmimą. Neužsiregistravusieji politinės kampanijos dalyviai nebetenka teisės dalyvauti spalio 14 dieną vyksiančiuose Seimo rinkimuose.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė