Nacionalinis susivienijimas „Už Lietuvą Lietuvoje“ baigia rengti jungtinį rinkimų sąrašą (61)

alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Rugpjūčio 1 d. Kėdainių Daugiakultūriame centre įvyko išvažiuojamais Apskritojo stalo posėdis ir susitikimas su Kėdainių visuomene. Apskritajame stale tradiciškai dalyvavo judėjimo „Už teisingumą“ atstovai , parlamentinės grupės „Už teisingumą Lietuvoje“ nariai, nacionalinio susivienijimo „Už Lietuvą Lietuvoje“ atstovai.

Apskritojo stalo dalyviai nutarė, kad Apskritasis stalas kiekvieną trečiadienį tęs savo veiklą, ne tik kurdamas Seimo rinkimuose alternatyvą klaninei politinei sistemai, bet ir po rinkimų, siekdamas telkti visas politines jėgas, kurios įsipareigoja gydyti mūsų valstybę, vaduoti ją nuo korumpuotų grupuočių įtakos, pertvarkyti teisėsaugą.

Nacionalinis susivienijimas „Už Lietuvą Lietuvoje“ pranešė, kad įgyvendina visuomenės valią telkti platesnį koalicinį sąrašą, informavo, kad prie šio jungtinio sąrašo jau prisijungia ir Algimanto Matulevičiaus vadovaujama Tautos vienybės sąjunga (TVS). Jungtinis sąrašas (kuriame dalyvauja tautininkai, centristai ir tikrieji  socialdemokratai bei visuomenininkai, Nepriklausomybės akto signatarai, Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nariai) jau baigiamas sudaryti, Nacionalinio susivienijimo kandidatai į Seimo narius jau numatyti beveik kiekvienoje vienmandatėje apygardoje.

„Nacionalinio susivienijimas „Už Lietuvą Lietuvoje“, bendradarbiaudamas su judėjimu „Už teisingumą“  nuosekliai siekia sutelkti visas antiklanines jėgas į vieną alternatyvą visoms „biudžetinėms partijoms“.  Nacionalinio susivienijimo kandidatų į Seimo rinkimus sąrašas yra atviras ir visi pasiūlymai dar bus svarstomi iki rugpjūčio 11 dienos, kai Marijampolėje įvyks jungtinis koalicijoje dalyvaujančių partijų tarybų bei visuomeninių judėjimų atstovų susirinkimas.“ – sako Apskritojo stalo posėdžiui Kėdainiuose pirmininkavęs, Parlamentinės grupės „Už teisingumą Lietuvoje“ ir Tautininkų Sąjungos pirmininkas, Seimo narys Gintaras Songaila.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė