Prezidentė D.Grybauskaitė pasveikino jaunuosius Europos krepšinio čempionus (video) (1)

lrp.lt nuotr.

lrp.lt nuotr.

Liepos 24 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė ir pasveikino 2012 metų Europos vaikinų jaunimo (iki 20 metų) čempionato aukso medalių laimėtojus – Lietuvos jaunimo krepšinio rinktinę.

„Šiandien jus visi vadina auksiniu jaunimu – per šešerius metus Lietuvai ir sau atnešėte jau penkias pergales. Tai nėra tik gražus vardas – tai iššūkis ir didžiulė atsakomybė jums. Esate kovotojai, kurių Lietuvai reikia ne tik krepšinyje“, – sveikindama nugalėtojus sakė šalies vadovė.

Pasak šalies vadovės, tokios pergalės ne tik įkvepia, užgrūdina, padeda nepalūžti sunkiausiomis akimirkomis, bet įpareigoja kasmet siekti vis daugiau. Prezidentės teigimu, savo pavyzdžiu sportininkai įrodė, kad tik dirbant ir iki paskutinės sekundės kovojant išvien, kaip viena komanda, galima pasiekti savo tikslų.

Respublikos Prezidentės medaliais ir padėkos raštais apdovanoti 18 Lietuvos jaunimo krepšinio rinktinės narių – krepšininkai, treneriai, gydytojas ir komandos vadovas.

Liepos 22 d. Slovėnijoje, Liublianoje vykstančiame Europos jaunimo iki 20 metų krepšinio čempionato finalo rungtynėse 2011 metų Europos čempionė Lietuvos rinktinė 50:49 santykiu palaužusi iki pat paskutinių rungtynių sekundžių įnirtingai besipriešinančią Prancūzijos jaunimo rinktinę pelnė Europos čempionato auksą.

Čempionai | lrp.lt nuotr.

Čempionai | lrp.lt nuotr.

httpv://youtu.be/xzQoS-0WIQ4

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė