A.Kubilius: Artojų varžybos mums svarbiau negu Londono olimpiada (2)

efoto.lt dedės Rimanto nuotr.

efoto.lt dedės Rimanto nuotr.

Liepos 20 d. Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius lankėsi Dotnuvoje (Kauno raj.) vykstančiose Respublikinėse artojų varžybose ir pasveikino jų dalyvius. Pasak premjero, žemės arimo darbai lietuviams nuo seno turi ypatingą reikšmę.

„Nesvarbu, ar kaime ar mieste gyventų, lietuviui žemė yra šventa, o žemės arimas mums beveik prilygsta šventoms apeigoms, todėl galėčiau pasakyti, jog Lietuvos artojų varžybos šiandien mums svarbiau negu, pavyzdžiui, Londono olimpiada“, – kreipdamasis į varžybų dalyvius ir svečius sakė Ministras Pirmininkas.

Vyriausybės vadovas ne tik stebėjo besivaržančius geriausius Lietuvos artojus. Po iškilmingo varžybų atidarymo premjeras A. Kubilius sėdo i modernų traktorių ir išarė pirmąsias artojų varžybų vagas.

Jau penkioliktą kartą rengiamose Respublikinėse artojų varžybose šiemet dalyvauja 30 artojų iš 23-jų šalies rajonų. Pasak organizatorių, kiekvienais metais varžybose dalyvaujančių artojų skaičius vis auga. Renginį organizuoja Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba kartu su Lietuvos artojų asociacija.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė