„Undinėlių daina 2012“ kviečia į Zarasus (0)

Liepos 27–29 dienomis gražiausių ežerų skalaujami Zarasų krantai  ir vėl kviečia gabiausią Lietuvos jaunimą profesionalioje scenoje pristatyti savo mažuosius choreografijos, muzikos ir vokalo šedevrus. Ilgametis tradicijų tęstinumas, jaunimo kūrybiškumo ugdymas bei skatinimas, solidžios nominacijos, šilta publika ir stulbinantis gamtos prieglobstis – visa tai įgalino festivalį „Undinėlių daina“ tapti gabių jaunų žmonių saviraiškos arena ir naujų galimybių įkvėpėju.

Šis jau vienuoliktus metus Zaraso ežero saloje vykstantis festivalis patrauklus ne tik dalyviams, bet ir žiūrovams – poilsis gamtoje, galimybė apsistoti palapinėse, puiki programa ir visos sąlygos tiesiog smagiai praleisti laiką su visa šeima ar draugais.

Festivalio programa susideda iš pirmosios dienos, skirtos autorinėms dalyvių dainoms ir šokiams vandens tema pristatyti, antrosios dienos – populiariajai klasikai (šlageriams) ar laisvoms interpretacijoms, ir trečiosios – laureatų pasirodymų dienos.

Kiekvieną festivalio vakarą sceną užima profesionalūs, originalūs Lietuvos ir užsienio atlikėjai. Liepos 27 d. scenoje karaliaus Pop ir R&B muzikos skleidėjai – „Saulės kliošas“. „Pasak pačių grupės muzikantų, pagrindinis grupės egzistavimo tikslas – smagiai praleisti laiką ir gera nuotaika užkrėsti publiką, kartu su kitais Lietuvos muzikantais propaguoti gyvai atliekamą nuotaikingą muziką“.

Liepos 28 d. viešoji įstaiga „Judesio ir minties teatras“, aktorių ansamblis „Degam“ pristatys spektaklį „Pupi Pipa Pupi“ (režisierė Eglė Mikulionytė), kuris patiks visiems žiūrovams nuo 5 iki 95 metų amžiaus. Visai šeimai skirtame vaidinime, pavadintame žaislų veiksmo trileriu, pamatysite du pasaulius, kuriuose rungtyniauja Didysis ir Mažasis. Tai šmaikštus ir linksmas spektaklis apie dažnai beprasmę konkurenciją ir apie meilę, kuri galiausiai visus sutaiko ir suvienija.

Taip pat savo muzika žiūrovų širdis saldins lietuviškai norvegiška balso ir melodijos sintezė, kuri netelpa net į tokių skirtingų žanrų kaip post rock ar synth pop rėmus – „Rasabasa“. Atsisakydami nusistovėjusių žanrų kanonų, grupės nariai sujungia tai, ką penkios skirtingos sielos gali sukurti ir dešimt rankų atlikti.

Liepos 29 d. festivalį uždarys atviri ir nuoširdūs atlikėjai „Arbata“. „Savo dainomis nesiekiame atrasti kažką naujo, kažkam kažką įrodyti, tiesiog stengiamės gyvenimą, šią akimirką, padarytų šviesesnį“.

Galima tikitis, kad šie atlikėjai, natūralios gamtos prieglobstis ir giedras dangus įkvėps jaunuosius dalyvius ir pasės į kiekvieno žiūrovo širdį dalelę vasariško džiugesio, paskatins išeiti iš namų, o toliau gyvenančius – aplankyti iš naujo atgimstantį Zarasų kurortą.

Kategorijos: Kultūra, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė