Išlydėkime 11-ąją projekto „Misija Sibiras“ ekspediciją! (0)

Šiandien, liepos 20 d. 16 val. Vilniaus geležinkelio stotyje organizatoriai kviečia drauge išlydėti septintus metus organizuojamo jaunimo pilietiškumo ir patriotiškumo ugdymo projekto „Misija Sibiras‘12“ ekspedicijos dalyvius.

Bus surengta spaudos konferencija, kurios metu kvies visus, nespėjusius ar iki tol neturėjusius galimybės, ant specialių atvirlaiškių palikti savo žinutes Sibire likusiems tautiečiams. Juos „Misija Sibiras‘12“ komanda vešis į Rusijos Federaciją, kur kartu su mediniu kryžiumi visų mūsų vardu paliks kaip pagarbos ir atminimo simbolį.

Primename, kad šiemet projekto ekspedicijos dalyviai lankysis už daugiau kaip 5 tūkstančių kilometrų nuo Lietuvos nutolusioje Chakasijos Respublikoje. Šioje vietovėje paskutinė lietuvių ekspedicija lankėsi daugiau kaip prieš 20 metų. Pagrindiniai ekspedicijos komandos tikslai – lietuvių tremties vietose palikti simbolinį 2,5 m aukščio kryžių, susitikti su Sibire tebegyvenančiais lietuviais bei rasti ir sutvarkyti lietuvių kapinaites.

Dėmesio: atvira spaudos konferencija ir projekto dalyvių išlydėjimas šiemet vyks Vilniaus geležinkelio stoties kairiojo fligelio (buvusioje vietinių susisiekimų kasų) salėje.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Užsienio lietuviai, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė