Seimo narė A.Stancikienė ėmė aiškintis kas ketina darželinukams diegti sąmonę žalojančias programas (85)

Aurelija Stancikienė

Aurelija Stancikienė

Seimo narė susirūpinusi dėl spaudoje pasirodžiusios informacijos, kad ikimokyklinio ugdymo įstaigose  rengiamasi įgyvendinti programą, pagal kurią mergaitės nesiskiria nuo berniukų, o lytis kiekvieno vaiko pasirinkimo reikalas. Jos manymu, tai vaikų sąmonę itin žalojanti programa.

Įdiegus sampratą, kad berniukai gali rengtis, elgtis kaip mergaitės ir priešingai, vyksta suniveliavimas. O tai  – ėjimas prieš gamtą.  Jos manymu, sugriovus pamatines vertybes kas yra žmogus ir jo lytiškumas, pakeičiama sąmonė, o su ja kartu ir kitos vertybės, kaip šeima, dorovė, tikėjimas ir valstybė. 

Aurelija Stancikienė kreipėsi į Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministeriją reikalaudama, kad pastaroji  pradėtų įgyvendinti jai įstatymais numatytus įgaliojimus, t.y., atsakingai priimtų kriterijus programų sudarymui, jas koordinuotų, kontroliuotų.

Taip negali būti, kad kuri nors šalies ar užsienio institucija panorėjusi  primesti  bet kokią programą, ji tuojau pat būtų įgyvendinama. Kam, tokiu atveju, reikalinga ministerija, kuri tiesiogiai atsakinga už bet kurio amžiaus vaikų ugdymo kokybę.  Juk jos kompetencijoje kaip mat išsiaiškinti iš kur patenka vaikų sąmonę žalojančios programos ir visą informaciją pateikti tėvams, visuomenei. Deja, dažnai tokios programos pradeda veikti tyliai, nesitariant nei su vaikų tėvais ar jų globėjais.

Seimo narė dės pastangas išsiaiškinant kokiu pagrindu bandoma pateikti ikimokyklinio ugdymo įstaigoms minėtą programą ir kokios ministerijų, savivaldybės atsakomybės ribos.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė