Liepos 17 d. bus paminėtos gegužės 17 d. Garliavoje įvykdytas smurto aktas (0)

Alkas.lt nuotr.

Alkas.lt nuotr.

Liepos 17 d., antradienį, 12 valandą laisvieji menininkai žada S.Daukanto aikštėje Vilniuje ir kitose Lietuvos aikštėse paminėti gegužės 17-ąją Garliavoje valdžios įvykdytą, iki šiol valstybės institucijų neištirtą ir neįvertintą smurto aktą, teigiama iniciatyvinės grupės „Už teisingumą“ išplatintame pranešime. Piliečiai kviečiami ateiti į aikštės vaikštynes su juodais arba tamsiais skėčiais ir taip išreikšti savo protestą prieš jėgos grupuočių savivalę bei išsakyti valią susigrąžinti demokratinę Lietuvos Respubliką.

Liepos 17 dieną, 12 valandą vyks pilietinės vaikštynės tamsiais skėčiais ir Kaune, aikštėje prieš savivaldybę. Vaikštynių rengėjai kviečia prisiminti Palaimintojo Jurgio Matulaičio ištarmę: „Nugalėkime blogį geru“ ir Kauno centre išskleistais skėčiais simboliškai ginti Lietuvą ir jos žmones nuo valdžios savivalės, melo ir smurto.

Liepos 17 dieną, 12 valandą piliečiai, nešini tamsiais skėčiais, protestuos prieš Garliavoje įvykdytą smurto aktą taip pat ir Klaipėdos Atgimimo aikštėje.

Liepos 17 dieną, 17 valandą Vilniuje, S.Daukanto aikštėje vyks  Tiesos žygio per Lietuvą dalyvių sutiktuvės.

Kategorijos: Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė