Antikorupcijos komisija svarstys ar Trakų centre esančio parko žemės dalis teisėtai atiduota Seimo nario Jaroslavo Narkevičiaus žmonai (2)

Irena Narkevič

Irena Narkevič

Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininko pavaduotoja Agnė Bilotaitė į artimiausio komisijos posėdžio darbotvarkę paprašė įtraukti klausimą dėl Trakų centre esančio parko žemės dalies atidavimo privatiems asmenims teisėtumo.

Svarstyti šį klausimą nuspręsta kilus abejonėms dėl galimai pažeistų galiojančių įstatymų ir viešojo intereso. Parko dalis atiduota Trakų rajono savivaldybės administracijos darbuotojai, Seimo nario Jaroslavo Narkevičiaus žmonai Irenai Narkevič.

„Toks Trakų rajono savivaldybės žingsnis kelia daug klausimų. Visų pirma, ši teritorija viešo naudojimo, tai miestiečių pamėgtas parkas, kuriame, kiek man žinoma, gyvenamųjų namų statyba nėra leidžiama. Tačiau kažkam bandoma daryti išimtis. Aiškinsimės, ar šis vietos valdžios tūpsnis aukštas pareigas užimančiai valdininkei, kuri yra ir parlamentaro žmona, yra teisėtas ir ar nepažeidžia Trakų gyventojų interesų bei įstatymų“, – sakė A.Bilotaitė.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

2 komentarai

  1. Vytalka:

    Verta buvo surizikuoti dėl leidimo statytis tokioje vietoje, bet šiuo atveju žurnalistai ir piliečiai šaunuoliai, atkasė afiora.

  2. DLL:

    Narkevičiau, parduok tą sklypą. Sumokėsiu brangiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė