Spaudos konferencija apie referendumą dėl AE ir konstitucinę krizę Ukrainoje (audio) (5)

Alkas.lt koliažas.

Alkas.lt koliažas.

Liepos 16 d. 10.30 val. Seimo Spaudos konferencijų salėje vyks Seimo narių Gintaro Songailos ir Kazimiero Uokos spaudos konferencija, dalyvaujant Judėjimo „Už teisingumą“ iniciatyvinės grupės nariui Alvydui Medalinskui.

Spaudos konferencijoje bus pristatytos dvi temos Liepos 16 d. neeilinė Seimo sesija, skirta referendumui dėl atominės elektrinės statybos; piliečių viešosios akcijos ir Seimo narių idėjos bei sesijai pateikti pasiūlymai bei Konstitucinė krizė Ukrainoje – jos priežastys ir galimos pasekmės (A.Medalinsko, kaip įvykių liudininko komentarai po ilgalaikės išvykos į Ukrainą).

Visi trys spaudos konferencijos dalyviai yra aktyvūs vadinamojo „Apskritojo stalo“ nariai. Apskritasis stalas jungia judėjimo „Už teisingumą“, parlamentinės grupės „Už teisingumą Lietuvoje“ bei nacionalinio susivienijimo „Už Lietuvą Lietuvoje“ atstovus, kurie kiekvieną savaitę renkasi į bendrus pasitarimus siekdami derinti antisisteminių, antiklaninių politinių jėgų veiksmus ir telkti jas į bendrą politinį frontą.

Liepos 11 d. vykusiame Apskritojo stalo dalyvių posėdyje be kita ko buvo pasikeista nuomonėmis ir dėl liepos 16 d. Seimo neeilinės sesijos. Apskritojo stalo dalyviai vieningai sutarė, kad  yra privaloma laikytis Konstitucijos 9 straipsnio nuostatos, jog svarbiausi Tautai ir Valstybei sprendimai priimami referendumu.

„Apskritojo stalo dalyviai tikisi, kad liepos 16 d. Seimas vadovausis ne užkulisiniais sandėriais, o tautos valia“, – sakė parlamentinės grupės „Už teisingumą“ bei Tautininkų sąjungos pirmininkas, Seimo narys Gintaras Songaila.

Spaudos konferencijos garso įrašas:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė