Jubiliejinis „Daugirdas gyvai“ koncertas (1)

Šį ketvirtadienį, liepos 12 d., festivalis „Daugirdas gyvai“ klausytojus kvies į penkerių metų sukakties koncertą Nemuno krantinės amfiteatre, Kaune.

Nors visą vasarą vykstantis festivalis visus koncertus dedikuoja jubiliejui, ir dovanoja penkis nemokamus koncertus, šis bus ypatingas ne tik dėl išskirtinio muzikantų sąstato, kuriame dalyvauja žymūs Lietuvos ir JAV atlikėjai, tačiau ir visą vakarą truksiančiais siurprizais susirinkusiems. Vyks fotografės Laimos Geležiūtės parodos „Foto viražai“ atidarymas, mini degustacijos bei parasparnių klubų „Penktasis vandenynas“ ir „Mad Pilots“ pasirodymas (atsižvelgiant į oro sąlygas). Dėl permainingų orų tradicinė koncerto vieta gali būti perkelta į „Daugirdo“ viešbučio fojė, gali keistis programa.

Jubiliejinio koncerto vinis – Petro ir Dominyko Vyšniauskų, Arkadijaus Gotesmano bei šeimyninio dueto iš JAV kontrabosisto Tom Blancarte ir saksofonininkės Louise Jensen projektas. Tai daugiaskluoksnis projektas, kuris atskirai leis išgirsti amerikiečių porą, Petro ir Dominyko Vyšniauskų bei Arkadijaus Gotesmano trijulę. Taip pat šių dviejų kolektyvų bendras muzikines idėjas. Projektas rengia galingą džiazo sprogimą. Tai vienas naujausių Petro ir Dominyko Vyšniauskų projektų įvyksiančių šią vasarą.

Kategorijos: Kultūra, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė