Skelbiami stojamųjų egzaminų rezultatai (0)

VU nuotr.

VU nuotr.

Stojantiesiems abiturientams jau paskelbti birželio 19 – liepos 4 d. laikotarpiu vykusios pagrindinės stojamųjų egzaminų sesijos rezultatai.

Sesijos metu stojantieji, užsiregistravę į menų studijų srities ir meno pedagogikos studijų programas, laikė stojamąjį egzaminą, o pasirinkusiems pedagogo kvalifikaciją suteikiančias studijų programas vyko motyvacijos vertinimas.

Pasirinkusiųjų laikyti meno studijų programoms reikalingus stojamuosius egzaminus šiemet buvo 3 734. Iš jų 906 stojantieji į egzaminą neatvyko. Stojantys į universitetus maksimalų 100 balų stojamojo egzamino įvertinimą gavo 98 asmenys, į kolegijas – 57.

Stojamuosius egzaminus į architektūros krypties universitetinių studijų programas laikė 288 asmenys, dailės ir dizaino krypties – 500, fotografijos ir medijų krypties – 82, muzikos krypčių – 272, teatro ir kino, šokio krypčių – 253, meno pedagogikos – 229.

LAMA BPO organizuoja bendrųjų stojamųjų egzaminų vykdymą, tačiau kai kurioms studijų programoms reikalingi ir specialieji stojamieji egzaminai, kuriuos organizuoja pačios aukštosios mokyklos. Universitetuose tokius specialiuosius stojamuosius egzaminus laikė 498 asmenys, kolegijose – 159.

Motyvacijos vertinimui šiemet užsiregistravo 3 115 stojančiųjų. Tiesa, šiek tiek daugiau nei 1,3 tūkst. į jį neatvyko. Pernai motyvacijos vertinimo pageidavo 3 900 stojančiųjų, bet per 1,6 tūkst. iš jų taip pat neatvyko.

Stojantiesiems į švietimo ir ugdymo studijų krypčių grupės programas už teigiamą motyvacijos įvertinimą prie konkursinio balo pridedami 1 arba 2 papildomi balai. Įvertinimas 0 turi tik rekomendacinį pobūdį, todėl tokį įvertinimą gavęs stojantysis gali dalyvauti konkurse į valstybės finansuojamas šių studijų programų vietas. Asmenys, neužsiregistravę arba neatvykę į motyvacijos vertinimą, į valstybės finansuojamas studijų vietas pretenduoti negalės.

Šiais metais stojančiųjų į universitetines studijų programas ir gavusiųjų 0 balų buvo 67, 1 balą – 671, 2 balus – 864. Į kolegines studijų programas gavusių 0 balų pasitaikė 54 atvejai, 1 balą – 511, 2 balus – 565.

Papildomoje egzaminų sesijoje, kuri vyks liepos 9–10 d., dalyvaus tik 13 asmenų. Jiems stojamieji egzaminai buvo atidėti dėl ligos ar kitų svarių priežasčių.

Valstybė šiemet numato finansuoti 745 menų studijų vietas: 521 – universitetuose, 224 – kolegijose. Švietimo ir ugdymo krypčių grupei planuojama skirti 739 studijų krepšelius: 568 – universitetuose, 171 – kolegijose.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė