Valstybės dieną Lietuvos himnas skambės ir Vilniaus TV bokšte (0)

Vilniaus TV bokštas | efoto.lt V.Plytniko nuotr.

Vilniaus TV bokštas | efoto.lt V.Plytniko nuotr.

Liepos 6 dieną 21 val. „Tautiška giesmė“ skambės ir aukščiausiame šalies statinyje – Vilniaus TV bokšte. Palaikydamas iniciatyvą paminėti Valstybės dieną giedant himną, Telecentras paragins prie unikalaus tautiškumo akto prisijungti ir restorano – apžvalgos aikštelės „Paukščių takas“ lankytojus.

„Lietuvos himnas pas mus, paukščio skrydžio aukštyje, skambėjo ir anksčiau. Tautine dvasia organizuojamų renginių metu mes paleidžiame „Tautiškos giesmės“ įrašą – žmones tai labai sujaudina, palieka jiems didžiulį įspūdį“, – pasakoja „Paukščių tako“ direktorė Gražina Junevičienė.

Jos teigimu, Vilniaus TV bokštas ir Telecentro darbuotojams, ir visiems lietuviams yra svarbus kaip nepriklausomybės ir tautinio identiteto simbolis, todėl Valstybės dieną himną giedoti būtent čia, jos manymu, yra prasminga.

Liepos 6 d. Telecentras taikys specialią 60 proc. nuolaidą suaugusiųjų pakilimui į „Paukščių taką“. Valstybės dienos proga Vilniaus TV bokšte bilietai suaugusiems, kaip ir vaikams, nuo 19 val. iki 21 val. kainuos tik 9 litus.

Kategorijos: Lietuvoje, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė