„Lietuvos liepsna“ žadins olimpinę ugnį lietuvių širdyse (0)

Birutė | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Birutė | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Liepos 6-ąją, Valstybės dieną, ant lietuviškumą simbolizuojančio Birutės kalno Palangoje Lietuvos televizija įkurs „Lietuvos liepsną“, kuria žadins olimpinę ugnį tautiečių širdyse. Ši liepsna, apkeliavusi visą Lietuvą ir susiliejusi su liepsnelėmis iš gimtųjų šiandienos olimpiečių vietų, Olimpinių žaidynių atidarymo dieną, liepos 27-ąją, virs didžiuliu liepsnojančiu fakelu, keliančiu patriotizmo ir pasididžiavimo savo šalimi dvasią.

Ar pažįstame tuos, kurie gins Lietuvos garbę 2012-ųjų Olimpinėse žaidynėse? Jau netrukus išlydėsime juos į Londoną ir nekantraudami lauksime pergalių. Kokie šių metų Lietuvos olimpiečiai? Juos visus ir išvysime specialiame Londono Olimpinėms žaidynėms skirtame LRT projekte „Lietuvos liepsna“, kurį ves Rimas Valeikis.

Liepos 9-ąją, pirmadienį, 21 val. projektas startuos Lietuvos televizijos eteryje. Kasdien iki pat Olimpinių žaidynių atidarymo liepos 27 dieną kviečiame žiūrėti specialias transliacijas iš Lietuvos miestų ir miestelių, kuriuose gimė ir augo geriausi Lietuvos sportininkai, nešantys trispalvę Londone. Nuo Telšių iki Visagino, nuo Biržų iki Druskininkų Rimo Valeikio nešama „Lietuvos liepsna” keliaus skleisdama kartu ir olimpinę dvasią, suteikdama galimybę didžiuotis tuo, kad esame lietuviai – Lietuvos, užauginusios tiek puikių sportininkų, dalis.

Kaip augo mūsų olimpiečiai? Apie geriausius iš geriausių kalbės jų mamos, tėčiai, kaimynai, suolo ar sporto salės draugai. Kaip gimė olimpinė ugnis tuose, kurių pasiekimai priverčia plakti Lietuvos širdis vienu ritmu?

Kiekviename „Lietuvos liepsnos“ aplankytame mieste ar miestelyje bus įžiebta ugnis, tapsianti visos „Lietuvos liepsnos“ dalimi Olimpiados atidarymo dieną. Projekto kulminacija – ten, kur ir prasidėjo, – Palangoje, kur „Lietuvos liepsna“ virs 2012-ųjų Olimpiados ugnimi.

„Lietuvos liepsnos“ transliacijas kas rytą bus galima matyti ir Lietuvos televizijos „Labame ryte“.

Kategorijos: Lietuvoje, Visi įrašai, Žiniasklaida | Žymos: , , , , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė