B.Komorovskis lankėsi Lietuvoje (1)

B.Komorovskis

B.Komorovskis

Šiandien, liepos 5 dieną, Lietuvoje neoficialaus vizito viešėjo Lenkijos prezidentas Bronislavas Komorovskis. Jis dalyvavo savo 86 metų tetos S.M.Romer, kuri buvo Lenkijos prezidento senelės dukra, laidotuvėse.

Lenkijos prezidentas žurnalistams teigė, jog nepaisant retėjančių giminių gretų, esąs siejamas su Lietuva gilių emocinių ryšių ir jo vizitai į Lietuvą netaps retesni.

“Ne, nes nebeliko tik vieno punkto – viešnagių pas tetą. Stengsiuosi bent jau retkarčiais aplankyti tetos kapą. Čia yra daug mano giminės kapų. Greitai vyksiu su sūnumis į Panerius, kur per Antrąjį pasaulinį karą mano dėdė Bronislavas Komorovskis buvo nužudytas už dalyvavimą ginkluoto lenkų pogrindžio veikloje Vilniuje.

Taigi, mano giminės kapų esama daug netgi Vilniuje – ir Rasų kapinėse, ir kitose vietose. Žinoma, dauguma kapų yra Aukštaitijoje, toli nuo čia, prie Rokiškio”, – pasakojo Lenkijos vadovas, o jį cituoja „DELFI“.

B.Komorovskis savo tetą, gyvenusią kukliame dviejų kambarių bute Baltojoje Vokėje, paskutinį kartą aplankė šių metų vasario 16 dieną, kai buvo atvykęs į Lietuvos nepriklausomybės metinių iškilmes.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , .

1 komentaras

  1. Galindas:

    Ar tik nesitaiko pakartoti Jogailos ir Pilsudskio-Ginioto aferos?
    Mums Lietuviams reikia auginti naujus vadus Lenkijai valdyti, o ne pasitikėti perėjūnais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė