Antras olimpinės atrankos rungtynes pralaimėjome: Lietuva – Nigerija 80:86 (0)

„Lietuva – Nigerija“ | tv.lrytas.lt stop kadras

Naktį iš liepos 4-os į 5-tą Venesueloje Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė žaidė antras Londono olimpiados atrankos rungtynes. Šį kartą Lietuvos varžovais buvo Nigerijos rinktinė.

Mūsiškiai liepos 4 d. sužaidė su šeimininkais – Venesuelos rinktine ir 100:82 juos įveikė. Nigerijos krepšininkai pirmas rungtynes taip pat žaidė su Venesuela ir pralaimėjo 69:71.

Šiandien pirmąjį rungtynių kėlinį su Nigerija Lietuvos rinktinė baigė lygiosiomis 20:20.  Antrąjį kėlinį mūsiškiai pralaimėjo 3-mis taškais 38-41. Trečiame kėlinyje Nigerija dar labiau atsiplėšė nuo lietuvių 57:67.

Ketvirto kėlinio pradžioje mūsiškiai, atkarpą sužaidę 7:0, sumažino skirtumą iki 3-jų taškų – 64:67. Tačiau vėliau, Martynui Pociui nepelnytai paskyrus nesportinę pražanga, mūsiškių žaidimo laikrodis išsiderino ir iki rungtynių pabaigos ne tik, kad nepavyko persverti skirtumo, bet netgi buvo iškilusi grėsmė pralaimėti didesniu negu 9-ių taškų skirtumu. Gerai, kad to neatsitiko, nes toks pralaimėjimas būtų mūsų rinktinę iš pirmos vietos grupėje nustūmęs į antrąją.

Rungtynės baigėsi 6-ių taškų skirtumu Nigerijos naudai – 80:86.

Kategorijos: Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė