R.Ozolas apie „Lietuvos sąrašą“ (audio) (81)

Romualdas Ozolas | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Romualdas Ozolas | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Prieš kurį laiką visuomenininkų susibūrusių į iniciatyvinę grupę „Už teisingumą“ paskelbtas „Lietuvos sąrašo“ sumanymas sulaukė nemažos visuomenės dalies susidomėjimo ir  palaikymo. Iniciatyvinės grupės „Už teisingumą“ nariui Dariui Kuoliui pareiškus, kad šio sąrašo pagrindu bus įkurta to paties vardo partija buvo sulaukta visuomenininkų kritikos, kad „Lietuvos sąrašo“ idėja negali tarnauti vienos partijos interesams.

Savo ruožtu „Drąsos kelio“ partijos lyderė Neringa Venckienė pasitraukdama iš teisėjos pareigų pareiškė perimanti „Lietuvos sąrašo“ idėją ir formuosianti šį sąrašą „Drąsos kelio“ partijos pagrindu.  Liepos 2 d. surengtoje „Drąsos kelio“ partijos spaudos konferencijoje be kita ko buvo pristatyti ir šiame sąraše jau sutikę dalyvauti asmenys.

Apie „Lietuvos sąrašo“ formavimo aplinkybes ir kontraversijas su Kovo 11-osios Akto signataru, Centro sąjungos garbės pirmininku, iniciatyvinės grupės „Už teisingumą“ nariu Romualdu Ozolu Vilniuje, liepos 1 d.  kalbėjosi Alkas.lt redaktorius Jonas Vaiškūnas.

Klausykite šio pokalbio garso įrašo:

Kategorijos: Lietuvos kelias, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė