„Google“ automobiliai nuo rytojaus fotografuos gražiausias Vilniaus vietas (0)

Kompanija „Google“ pradeda įgyvendinti savo „Google Maps Street View“ projektą Vilniuje. Vilniaus meras Artūras Zuokas su „Google“ atstovais aptarė sostinės vietų, kuriuose būtina apsilankyti „Google“ automobiliams, žemėlapį.

„Pasiūlėme įdomių Vilniaus vietų maršrutą, kad į projektą patektų kuo daugiau gražiausių miesto objektų. „Google“ automobiliai užfiksuos Senamiestį, taip pat fotografuos Žvėryne, Užupyje, dešiniajame Neries krante įsikūrusiame Naujajame miesto centre. Sutarėme, kad būtų fotografuojamos ir istorinės Rasų kapinės, tokie objektai retai patenka į „Street View“ projektą“, – sakė Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Vilniaus savivaldybė taip pat aptarė galimybes, kad „Google“ artimiausiu metu į Vilnių atvyktų su specialiu aplinką fotografuojančiu „Google Trike“ triračiu. Jis fotografuos vietas, kurios nebus pasiekiamos automobiliu.

„Google Maps Street View“ projektas vykdomas nuo 2007 metų ir šiuo metu apima daugiau kaip 40 šalių ir regionų. Gegužę prie projekto prisijungė Latvija ir Estija.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė