Atstatydintas J.Šimėnas iš Aplinkos komiteto pirmininko pareigų (0)

Seimo Aplinkos komiteto nariai šiandien, birželio 29 dieną, iš pirmininko pareigų atstatydino konservatorių Joną Šimėną.

Už J.Šimėno atstatydinimą balsavo 4 Seimo nariai (liberalcentristai A.Burba, Vincas Babilius, Seimo narių mišrios grupės narė Aurelija Stancikienė, Krikščionių partijos frakcijos atstovas Jonas Ramonas), prieš buvo 2 („tvarkietis“ Almantas Petkus ir socialdemokratas Stanislovas Giedraitis), susilaikė  pats J.Šimėnas.

Konservatorius Justinas Urbanavičius balsavime nedalyvavo, jis po to buvo išrinktas naujuoju komiteto pirmininku. Dėl jo paskyrimo į komiteto pirmininkus dar turės balsuoti Seimas.

Buvęs Aplinkos komiteto vadovas sako buvęs atstatydintas, nes to esą pareikalavo Prezidentė Dalia Grybauskaitė.Jis tvirtino, jog šalies vadovė nepateikusi argumentų vetavo daugelį komiteto aprobuotų teisės aktų. O jis (J.Šimėnas) tai viešai kritikavo.

Tiesa, koalicijos partneriai liberalcentristai J. Šimėną kaltino protegavus suinteresuotas grupes, jo veiklą prieštaringai įvertinusi anksčiau yra ir Seimo Pirmininkė Irena Degutienė.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė