Bus skelbiamas nuosprendis Sąjūdžio pradininkams (3)

Alkas.lt nuotr.

Alkas.lt nuotr.

Birželio 29 d. 8.30 val. Vilniaus miesto 2-ame apylinkės teisme (Laisvės pr. 79 A,  2-as aukštas) bus skelbiamas teismo nuosprendis Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio Iniciatyvinės grupės nariams Bronislovui Genzeliui, Alvydui Medalinskui ir Romualdui Ozolui.

Sąjūdžio pradininkus siekiama nubausti už šių metų kovo 17 d. neva ne laiku surengtą mitingą prie Seimo. Šiame mitinge raginę Tautą nesitaikstyti su neteisingumu Lietuvoje sąjūdininkai patys juo buvo apkaltinti. Jiems grasinama bauda nuo 500 iki 2000 litų arba administraciniu areštu iki 30 parų.

Piliečių judėjimo „Pro Patria“ ir kitų visuomeninių organizacijų atstovai ruošiasi dalyvauti teismo posėdyje ir kviečia visus „kam yra brangios mūsų valstybėje įtvirtintos konstitucinės ir piliečių teisės ir kas yra įsitikinę, kad, visuomenė, tauta ir piliečiai turi būti savo valstybės šeimininkais“atvykti į teismo posėdį.

„Trijų sąjūdininkų byla nėra tik jų asmeninis reikalas. Jų asmenyje Lietuvai priešiški elementai mėgina nuteisti visą nepriklausomybę iškovojusį Sąjūdį. Šis teismas –  sąmoningas ir įžūlus išpuolis prieš pačią Lietuvos valstybę. /…/ Kova už tikrąją jos Nepriklausomybę dar nebaigta. Sąjūdininkų teismas tai primena ir įpareigoja tęsti šią kovą tol, kol panašūs teismai ir išpuoliai prieš Lietuvą taps negalimi ir net neįsivaizduojami“ – rašoma piliečių judėjimo „Pro Patria“ tinklapyje.

Kategorijos: Pilietinė visuomenė, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė