Seimui atidėliojant referendumo dėl AE statybos klausimą visuomeninkai rengia mitingą prie Prezidentūros (4)

Birželio 26 d. Seime buvo numatyta svarstyti referendumo dėl Visagino atominės elektrinės (VAE) statybos klausimą, tačiau Seimo seniūnų sueigos iniciatyva iš Seimo darbotvarkės šis klausimas ir vėl buvo išbrauktas.

Seimui vengiant svarstyti referendumo klausimą iniciatyvinė grupė „Už teisingumą“ birželio 27 d.  12.00-13.30 val. kviečia mitingą Vilniuje prie Prezidentūros S.Daukanto aikštėje. Mitigno tikslas įtikinti Prezidentę palaikyti referendumo dėl atominės elektrinės statybos idėją, o valstybės institucijoms priminti, kad pagal Konstituciją valstybės suverenas yra Tauta.

„Mitinge taip pat bus prašoma Prezidentės Dalios Grybauskaitės nepasirašyti  Seimo priimto Lietuvai žalingo įstatymų paketo dėl Visagino atominės elektrinės“ – Alkas.lt sakė šią visuomenininkų iniciatyvą palaikančios Seimo parlamentinės grupės „Už teisingumą Lietuvoje“ pirmininkas Gintaras Songaila.

Iniciatyvinės grupės „Už teisingumą“ nariai Romualdas Ozolas ir Šarūnas Valentinavičius pranešė, kad iš Vilniaus miesto savivaldybės yra  gauta pažyma dėl mitingo laiko ir vietos suderinimo.

Primename, kad dvi piliečių iniciatyvinės grupės jau kurį laiką siekia surinkti 300 tūkstančių parašų, kad rudenį kartu su Seimo rinkimais būtų surengtas referendumai dėl atominės jėgainės. Vieni siekia privalomojo referendumo, kiti – patariamojo.

Už privalomą referendumą dėl atominės elektrinės statybos galima pasirašyti ir internetu ČIA.

Kvietimas į mitingą 2012-06-27 [pdf]

Kategorijos: Energetika, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .

4 komentarai

  1. Rytas:

    Baikime pagaliau skolintis.

  2. siaip ..:

    Mieli baltų kultūros puoselėtojai,
    Šio puslapio užgimimas buvo kažkas šviesaus ir naujo – tarsi naujas Agimimas. Tačiau pastaruoju metu jis tapo politikavimo, vienos pakraipos nuomuonės ruporu. Manau, kad latvių pavyzdys turėtų būti uždegantis ir sektinas (nors jie irgi mokosi), ir Romuvos judėjimas turėtų vienyti, o ne skaldyti tautą, apjungti be ambicijų kiek kitokią nuomuonę turinčius pagoniškuosius judėjimus, nenukrypstant į religinį fanatizmą, ir griežtai atsiribojant nuo politikos. Redakcijai siūlyčiau, jei jau negalite be šito iššsiversti – tai dėti žemiau, kaip rubriką politiniai skaitiniai, o pirmoje vietoje grįžti prie Perkūnkalbių ir pamatinių dalykų. Dviprasmiški monatažai ir priešrinkiminiai žaidimai tik atbaido norinčius prisidėti prie tautos atgimimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė