S.Stoma traukiasi iš valdančios TS-LKD frakcijos (10)

Saulius Stoma | S.Stomos feisbuko nuotr.

Saulius Stoma | S.Stomos feisbuko nuotr.

Birželio 25 d. Seimo narys Saulius Stoma išplatino paranešimą, kad po gegužės 17 d. įvykių Garliavoje išstojęs iš Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos, traukiasi ir iš frakcijos. Jo teigimu, būtų nekorektiška dalyvauti frakcijos veikloje, prasidėjus rinkimų kampanijai, kurioje jis turės konkuruoti su buvusiais partijos kolegomis.

„Iki paskutinio momento nesitraukiau iš frakcijos, tikėdamas bent šiek tiek paveikti pastarosiomis dienomis priiminėjamus Lietuvai labai svarbius sprendimus, – sakė S. Stoma, – deja, partijos vadovybė, naudodamasi artėjančiais rinkimais, galimybe manipuliuoti partijos sąrašu ir finansine parama, galutinai pamynė demokratijos principus, o argumentuotą diskusiją pakeitė be apeliaciniu savo valios primetimu.“

„Mano elgesys ir balsavimas, perėjus į Mišrią Seimo narių grupę, kuri nepriklauso nei pozicijai, nei opozicijai, nesikeis. Kaip ir anksčiau, remsiu visus pozityvius konservatorių siūlymus ir priešinsiuosi tiems, kurie man atrodys blogi. TS-LKD frakciją ir toliau laikau pačia geriausia iš visų galimų šiame Seime. Gerbiu didžiąją dalį jos narių ir dėkoju už kartu praleistą laiką“, – teigia S.Stoma.

Kategorijos: Lietuvoje, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė