Seimo salėje buvo išskleistas anti-atominis plakatas (1)

Uzreferenduma.lt nuotr.

Uzreferenduma.lt nuotr.

Seimo nariams balsuojant dėl Visagino atominės elektrinės projekto, privalomo referendumo aktyvistai buvo trumpam išskleidę anti-branduolinį plakatą tiesiai Seimo salėje. Plakate puikavosi tradicinis žaliųjų šūkis – „Atominė energetika? Dėkui, nereikia!“. Vos tik išskleidus plakatą Seimo pirmininkė pareikalavo jį nuimti. Tuo tarpu Seimo tribūnoje buvusi Loreta Graužinienė buvo kitokios nuomonės. Ji pasakė, kad LEO LT istorijos metu Seime buvo daug įvairių plakatų ir niekam nerūpėjo jų buvimas, kodėl vėl taikomi dvigubi standartai.

Kaip sakė vienas akcijos organizatorių Tomas Tomilinas: „Mes paklusom vadovybės apsaugos departamento pareigūnų reikalavimams ir gerbiame jų darbą. Plakatą pašalinome, tačiau esame patenkinti tuo ką padarėme – Seimo nariai negalės meluoti, kad visuomenė yra pasyvi. Parlamentarai kai nenori, tai nemato protestų ir akcijų, kurie vyksta už Seimo rūmų. Šiomis dienomis parlamentarai balsuos dėl sutarties su pasauline korporacija GE-Hitachi. Šia sutartimi Lietuva gelbėja žlungančią Japonijos branduolinę pramonę ir šimtmečiui įsiskolina ir užkrauna ateiteis kartoms milžinišką neišspręstų problemų naštą. Darbar jie negalės pasakyti, kad visuomenė buvo pasyvi. Žmonėms rūpi jų šalies ateitis. Tikėsimės, kad ir daugumai Seimo narių Lietuvos ateitis taip pat rūpi“.

Ši akcija yra tęstinė. Prieš kelias savaites lygiai toks pat plakatas buvo išskleistas prie Rusijos ambasados, protestuojant prieš kaimynų branduolinius planus.

Uzreferencuma.lt pranešimas

Kategorijos: Energetika, Gamta ir ekologija, Lietuvoje, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė