Laisvieji menininkai kviečia išlaisvinti žodį ir palaikyti signatarus (0)

Birželio 19 d. 12 val., laisvieji menininkai kviečia Lietuvos piliečius rinktis prie Lietuvos radijo ir televizijos Vilniuje, S. Konarskio gatvėje, ir užrašyti žodį „TIE-SOS!“. Tokiu būdu  kaip teigia akcijos rengėjai bus „ketinama pareikalauti, kad būtų išlaisvintas lietuviškas žodis ir pasipriešinta melui, kurį skleidžia piliečiams jų lėšomis išlaikomas vadinamasis „visuomeninis transliuotojas“.

„Primename, kad LRT pastaruoju metu nepraneša visuomenei nei apie suiminėjamus Kauno vaikus, nei apie Visuomeninės komisijos, tiriančios gegužės 17-osios smurtą, darbą. LRT ne tik nepaskelbė savo interneto svetainėje paskutinės Gintaro Aleknonio laidos įrašo, bet skubiai ištrynė iš archyvo visas šio žurnalisto vestas laidas, net nepatvirtinus kito sezono tinklelio. LTV seniai nebeliko nuomonių įvairovės ir nepriklausomo piliečių žodžio“ — rašoma visuomenę į ilietinę akciją kviečiantis interneto portalas Uzteisinguma.lt.

Šią pilietinė akcija yra suderinta su Vilniaus miesto savivaldybe.

Pasibaigus akcijai prie LRT visi bus pakviesti vykti palaikyti teisiamųjų suole atsidūrusių   Nepriklausomybės Akto signatarų ir Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio Iniciatyvinės grupės narių. Sąjūdininkų teismas vyks Vilniaus m. 2 apylinkės teisme birželio 19 d. 14 val. (Laisvės pr. 79 A, antras aukštas). Bronislavas Genzelis, Alvydas Medalinskas, Romualdas Ozolas kaltinami š. m. kovo 17 tariamai ne laiku pradėję savo organizuotą mitingą .

Kategorijos: Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė